Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért forgolódikössze vissza...

Miért forgolódikössze vissza hajnalban akár órákig is a babám? Akinek volt ilyen mikor hagyta ezt el?

Figyelt kérdés

6 hónapos lesz nemsokára. Majdnem mindben hajnalban felébred. Ezzel nem lenne baj, de mostanában sokszor ezzel együtt ide oda forgolódik akár 1-1,5 órán keresztül félálomban. Van valakinek ilyen tapasztalata? Mikor múlik ez el?

Pedig alapvetően nem rossz alvó,, mert este 8-tól reggel 6-7-ig alszik. De majdnem minden esetben felébred hajnalban. Korábban elég volt, hogy ha a cumit odaatam neki, de ha folytatta a forgolódást és magunk mellé vettem az segített. Mostanában viszont ez sem haszbál. Sírni nem sír, csak a forgolódás van. Most viszont már az sem segít ha átveszem magam mellé. Van hogy 2 órát forgolódik 😟 en mozgasejlődesre gyanakszom, mert nagyon be akarna indulni, csak mar előre felek mi lesz ha majd el is indul.



2019. aug. 1. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez van. Nincs rá praktika. Mozgásfejlődés+fogzás. Eddig nekünk is bevált, ha magam mellé vettem, de úgy 2 hete már ez sem.

9 hónapos volt tegnap.

2019. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd magad mellé, nem baj, ha forgolódik. Majd megnyugszik.
2019. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettő lesz a fiam, nem épp egy jó alvó típus. Nagyon régóta csinálja, nem jőttem még rá mi az oka. Lehet nem is lehet kötni semmihez. Van hogy egész éjjel forgolódik, van hogy csak hajnalban, van hogy csak este 🤷🏻‍♀️
2019. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
😞 Akkor ez még el fog tartani egy darabig. Köszönöm a választ!
2019. aug. 1. 09:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként épp ma fogadtam meg, hogy nem fogom kivenni a kiságyból...
2019. aug. 1. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig hasfájós volt a fiam. Akkor tudtam miért tekereg. Most 23hónapos és még mindig. Szerintem megszokta. Rossz szokássá vált. Viszont, ha többet vacsorázik , mint amennyit alapból szokott akkor a hasa miatt tekereg. De van, hogy minden oké és akkor is.
2019. aug. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne vedd magad melle majd leszokik rola magatol. egyebkent en is a fogzast mondanam. ameddig nem sir addig orulj. tesomnak a kisfiu mindig forgolodott es hümögött na o mellette nem volt egyszeru aludni :D de mar leszokott rola
2019. aug. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!