Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hajnalban kel a fiam, fél 5...

Hajnalban kel a fiam, fél 5 tájban (7 hónapos) megszokásból, v tényleg éhes? Nem erősitem a rosszat, ha megetetem?

Figyelt kérdés
igy mindig a "jóra" kel fel.utána rögtön visszaalszik.próbáltam altatgatni,teát,vizet kináltam,beraktam magam mellé,ott is hagytam,h magát altassa.mikor fog 6ig aludni?
2008. júl. 22. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van akkor hamarosan , ha nincs akkor 3 évesen sem!
2008. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet éhes simán. Amúgy elárulnám, hogy az én 7 hónapos fiam legalább 4x kel a fogzás miatt fél 5-ig, úgyhogy tedd össze a két kezed és adj hálát a fiadnak :-)
2008. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az enyémnek még nincs foga-bár nagyon fogzik.de akkor később is felébred,mert megszokta?? ne etessem?
2008. júl. 22. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod, halgass az ösztöneidre. Ja, a második válaszoló voltam :-)
2008. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!