Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 22 fok van éjszaka. Rövid...

22 fok van éjszaka. Rövid body+rugi+vékony nyári hálózsák kevés másfél éves kislányomnak? Nálatok miben alszik a pici?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Pelus, vékony pizsi, 20 fok. 12 órát alszik a 9 hónapos meg a 2 éves is. 😊
2019. nov. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
Ez attól is függ kinél mekkora a páratartalom. Nálunk 22-23 fok van de sajnos 70%-ra is felkúszik a páratartalom. Így hudrgebbnek érezni mint anyósomnál akinél meg borzasztó száraz a levegő. 15 hónapos fiam hosszú ujjú bodyban, cicanaciban, meleg ujjatlan hálózsákban alszik.
2019. nov. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Még annyi, hogy gondolj bele te mivel takaródzol éjszaka és mi van rajtad. Nekem is téli takaróm van és póló-nadrág kombóban alszom de be van takarva a kezem is. Meg attól is függ milyen a gyerek. Fiam nem fázós de előtte sokszor kelt éjjel mire rájöttem, hogy fázik. Azóta nem kel fel mióta vastag hálózsákban van.
2019. nov. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 21-22, ugyanígy altatom a 2 éves fiamat. Ha sima pamut rugit adok rá hűvös/hideg a keze, arca, tarkója éjjel takargatom még kistakaróval. Ha plüssrugit meg mintha sok lenne. De viszont egyiknél se tűnik úgy hogy fázna vagy melege van.
2019. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!