Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha halkan megy a mese a...

Ha halkan megy a mese a tévében könnyebben elalszik a gyerek?

Figyelt kérdés
2 éves
2019. dec. 28. 13:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Fürdetés után törölközés alatt megy a mese a tv-ben,párom szerint hagyjuk úgy amíg a pici nem alszik.
2019. dec. 28. 13:18
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Estére én már semmi hasonló villogó ingert nem hagynék, de hát 🤷‍♀️ ahány ház, annyi szokás
2019. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Idöben el kell kezdeni rossz szokásokat kialakítani a gyerekben, különben nem lesz TV-függö!!!


Egy gyereknek (meg egy felnöttnek is) az a legjobb elelváshoz, ha csönd van, de egy pici gyerek idezrendszerét TV-vel terhelni nagyon ártalmas!

2019. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sógoroméknál:


A gyerek úgy hozzá szokott a tvhez (és a szülők hagyják is), hogy hajnalban amikor felébred, be kell kapcsolni neki a tv-t hogy el tudjon aludni.


Megéri?

2019. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ti tudjátok. Húgomék állítják hogy a gyerekeik csak zajban vagy tv mellett tudnak aludni. Én vagyok kb a hülye mert ha a gyerek alszik csend van. Csak igazából azt nem értem sógorom akkor miért is pampog, hogy a kölkök játéka mellett ő nem tud aludni neki csend kell.

Nálunk nincs tv csak a nappaliban, az se megy állandóan. De mi más téren is ufók vagyunk, mert a férjem se ps-ezik a gyerek előtt, és ha láthatja/hallhatja a tv-műsort is megválogatjuk.

2019. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
Mi tv mellett alszunk ugyanis nem tudom elviselni a "csöndet" ami azzal jár, hogy felső szomszéd zenét nyomat általában este 7 és 10közötti időszakban... tehát inkább a tvt hallgassuk, mint őket.
2019. dec. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

"inkább a tvt hallgassuk, mint őket"


Legalább magyarul tudnál helyesen írni!

2019. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg átment... 🤦‍♀️
2019. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jópár dologban nem értünk egyet párommal gyereknevelés terén,de azért sikerült kompromisszumot kötnünk,kivéve a tévénézés,telefonozás.Ő nagy kocka és sajnos egyátalán nem hisz benne hogy árt a picinek a tv. Szerinte tanul belőle.Hiába mutatok neki bármilyen cikket egyszerűen nem hiszi el. Engem néz hüly-nek hogy elhiszem. Azt mondja ő is a tv-n nőtt fel és semmi baja stb.stb. Szóval nálunk ez állandó vita.
2019. dec. 28. 22:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Amúgy nem mese, hanem rajzfilm. A mese, amit te (nem) olvasol neki.

A meg nem értett jelenetek, hanghatások szorongást is kiválthatnak a kisgyerekekből.

2019. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!