Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisbaba alvásmennyiségét hogy...

Kisbaba alvásmennyiségét hogy kell számolni?

Figyelt kérdés

Éjszakai alvásból le kell vonni az éjszakai ébrenlétet (sírás, pelenkázás, szopi első fele stb.)? Vagy csak hogy este mikor aludt el-reggel mikor kelt, nem számítva hogy 2x vagy 8x kelt éjszaka?

Amikor szoptatás közben elszenderedik, annak minden percét alvásnak számítjuk?



2020. febr. 21. 09:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az a könyv szerintem borzasztó. Az a része jó, ahol elmagyarázza, hogyan is működik a baba alvása, de olyan alapvető dolgokat kihagy belőle... Folyton azt mondja, hogy ha álmos a gyerek, altasd el. Csak épp arról nem ejt szót, hogy mi van akkor, ha a fejem tetejére állok is, akkor se alszik a gyerek? Ha az egész napom altatásból áll, mégsem alszik?

Meg én pl ott is megakadtam, hogy a könyvben a szoptatást szimplán etetésnek minősíti. Holott tudjuk, hogy ennél bőven több funkciója is van.

2020. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó, én is pont így érzek.
2020. febr. 26. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!