Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az adókedvezményhez betöltött...

Izabella220 kérdése:

Az adókedvezményhez betöltött 91napot honnan kell számolni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvos ad igazolást, ő számolja ki.
2020. febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom,de a nőgyógyászom szerint a védőnőm rosszul számolta a 91napot,szerinte 15hetesen kell adni az igazolást, ez nekem sehigy nem jön ki.
2020. febr. 13. 10:55
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Első terhessegemnel a menstruacio első napjától számolta az orvos, a másodiknál másik orvos a vélelmezett fogantatastol
2020. febr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A terhességet sem a vélelmezett fogantatástól számolják :o

Nekem lobik babám van, nem csak vélelmezett a fogantatás ideje, hanem pontosan tudott. Mégis a terhességet a leszívás mínusz 2 héttel számolják és eszerint számolták a 91 napot is.

Egyébként meg tök mindegy, mert visszamenőleg elszámolják ugyanúgy az adókedvezményt. Akkor is ha a 92. napon adod be és akkor is, ha a 125-diken.

2020. febr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb 13 hetesen


Az utolsó menstruáció első napjától számítják a terhességi kort, és így a 91 napot is

2020. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!