Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem akar aludni?

Miért nem akar aludni?

Figyelt kérdés
13 hónapos lányom már a 2. éjszaka játsza el, hogy nem akar este elaludni. Pedig mindegyik nap, utaztunk, kirándultunk, tehát eléggé elfáradt. Ha kivesszük és lerakjuk a földre, játszik, mászkál, nevetgél. De amint berakjuk az ágyba, ordít. Evett, ivott, tisztába is lett rakva. Foga sem fáj. Tanácstalan vagyok, egyszerűen nem tudom, mi baja, és mit lehet csinálni vele.

2020. márc. 8. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, elmúlik. A fiam is csinàlta ezt vagy 2 hétig. Azóta se tudom, hogy mi volt a probléma. De elmúlt.
2020. márc. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem lehet olyan fáradt, ha nem alszik! Hidd el, aludni fog, olyan nincs, hogy nem!
2020. márc. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor szoktattuk át a nappali 1 alvásra. Akkor 1 darabig elaludt este 9 felé.Mióta megszokta eléggé változó. Most 19 hónapos, de számunkra ez az időszak eléggé szörnyű alvás szempontjából. Ja meg múltkor olvastam hogy a szepa is okozhat alvásproblémákat.
2020. márc. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napirendje van?
2020. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szeparációs szorongás nekem is megfordult a fejemben. Van napi rutinja, D mivel kirándultunk mindkét nap, nem úgy alakult, ahogy szokott. De máskor is mentünk, szinte minden hétvégén, de soha nem volt ilyen.
2020. márc. 9. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!