Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti milyen altatási mócerrel...

Ti milyen altatási mócerrel altattatok?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kislányom, nehezen alszik és sűrűn felvan. Sajnos van, amikor ez hosszú órákon át tart éjjel, s mivel egyedülálló szülőként nevelem megterhelő. Próbáltam már énekelni neki, hogy hátha jobban elalszik de amint leteszem sírni kezd és fel kell vennem, hogy elaludjon. Milyen altatási mócert ajánlanátok?

2020. márc. 8. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

"Mócer"


Ez tetszik!😅

2020. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Cicin altattam el, ès mellettem aludt. Ìgy ő sem sìrt ès èn is kipihentem magam. Mielőtt mindenki beleszàllna a kèrdező helyesíràsàba, gondoljunk abba bele, hogy nem mindenki Magyarorszàgon jàrt iskolàba! (Mòdszer a helyes ìràsmòd, a mòd ès a szer szavakbòl keletkezett a szò)
2020. márc. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Olvass fel neki magyar nyelvtankönyvet. Neked nem árt, ha ragad rád valami, ő pedig megnyugszik a hangodtól. 😉
2020. márc. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Jó, igen, tudjuk, a kérdező nem magyar, mint itt senki, aki nem tud helyesen írni, vagy kijavította az autokorrekt, amire egyébként így sosem tenné.

Beleállunk, igen, mert nem kell plusz még egy analfabéta, van már elég.

2020. márc. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Szoptatás közben alszik el.
2020. márc. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

4 hónapos, anyatejes


Kezdetnek egyre sötétebb környezetet teremtünk meg fürdés után.

Ekkor cicin alszik el, ének, kis ringatás közben. Ha elaludt szintén kis ringatás a mellkasomon. Leteszem, kiságyban még simi, popó ringatás. Ez 30-60 perc kb.


Éjszakai ébredésnél cicin jó esetben vissza alszik de még ringatni kell. 30 perc körül van jó esetben. Igyekszem ilyenkor végig sötétben lenni, nem beszélni hozzá, max halkan csitítani.

Tegnap épp ébren volt 3-5 között de szerencsére már csökkent a hosszú éjszakai ébrenlétek száma. Együtt alvás, amit előttem is írtak, vagy kendőben altatás? A babáknak általában 20-30 perc a mély alvás elérése, nem tudom mennyit vártál eddjg a letétellel elalvása után, de hátha bejön. Sok sikert és kitartás! :)

2020. márc. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Módszer.

Fent van.


Helyesírás fontossága a saját és gyermekeink életében is.

2020. márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket kifogom próbálni. 😊


Azoknak is akik serényen kitartóan itt a helyesírásra mentek rá. Látom nincs jobb dolgotok, mint másokat fikázni. Ügyesek vagytok kitartók, legyen ez a jószokásotok veletek. 😂

2020. márc. 9. 08:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk csak az segít, ha mellettem lehet. Szopi után elalszik, és magam mellé fektetem. Sok fogja az ujjamat, hozzábújik a mellkasomhoz :)
2020. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az altatáshoz olyan körülményeket teremtek, amelyek segítenek a baba megnyugvásában, lelassulásában, ellazulásában. Ez lehet ringatás, szoptatás, lágy zene, éneklés, dúdolás. Van például olyan, hogy nálunk a megfelelő hangulatot a kék bálnák énekének lejátszásával vagy fehér zajjal teremtem meg. Körbe veszem a babát természetes, puha anyagból készült hálózsákkal, pólyával. Simogatom finom, egyenletes, lassú mozdulatokkal a fejét, a hasát, a kezét.
2020. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!