Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik babafészekben maguk...

Akik babafészekben maguk mellett altatják a babát, nem féltek a bölcsőhaláltól?

Figyelt kérdés
Olyan jókat alszunk így, 5 órákat éjjel, de mindig lelkiismeret furdalásom van, hogy nem venném észre, ha valami történik... (nem takarjuk be, meg ilyenek)
2020. ápr. 4. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Hasonló kérdésre azt olvastam itt valakitől, hogy minden pillanatban csak Isten vigyázhat rá. Valami lehet benne. Nekem hajnalban alszik kint ágyon 1-2 órát, meg napközben is itt alszik babafészekben, a kiságyban csak este, éjjel légzésfigyelővel. Én is tartok tőle, mint mindenki szerintem. Nagyon ritka az ilyen eset, és elvileg az egymás mellett alvás mellett szól az, hogy egymásra hangolódtok, te sem alszol mélyen, hiába hiszed, s a gyerek sem. Mégha úgy tűnik is. Olvastam, aztán ki tudja minigaz belőle :D
2020. ápr. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Napközben is légzésfigyelő nélkül alszik

Babakocsiban is..

Hiába vagy ébren mellette, csak későn veszed észre ha baj van.


Ezt úgy írom, hogy én félek tőle családi anamnézis miatt.

2020. ápr. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkára csíptethető légzésfigyelővel aludt a lányom az első hónapokban. Tudom, hogy a mi mozgásunkat is érzékelheti ezért így is van rizikófaktor, de nyugodtabban tettem le magunk közé. Ő egyébként nem nagyon igényelte a testközelséget, sokkal nyugodtabban, mélyebben aludt az ágyában.
2020. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Az én babám az első 1,5-2 hónapban csak rajtam tudott aludni. Persze féltem kicsit. Attól is hogy leesik rólam. Soha nem lett baj
2020. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos bármikor történhet tragédia, még akkor is ha nappal van és ott vagy mellette.

A férjem vette mellénk annak idején a kisfiunkat, mert már sajnált, hogy örökké felkelek, amúgy is rossz alvó vagyok. Soha nem történt semmi, sőt így végre mindannyian aludtunk. :)

2020. ápr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!