Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor lesz változás?

Mikor lesz változás?

Figyelt kérdés

5 hónapos (anyatejes) babám nappal ÖSSZESEN 1 órát alszik, éjjel pedig 2 óránként kel. Nem tudom meddig bírom még...

Anyukák, akik ugyanezen mentetek keresztül, kérlek szépen írjátok meg hogy mikortól kezdett gyermeketek többet aludni.


2020. ápr. 22. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként viszed aludni napközben? Lehet, hogy túl korán kezded altatni és nem elég álmos. Ilyenkor kb másfél, 2 órát tudnak ébren lenni.
2020. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem aludt napközben kb 3 hónapos kora óta viszont az éjszakát végig aludta aztán 5 hónaposan éjszaka se aludt már én ekkor kezdtem a hozzá táplálást úgy hogy estére fél6kor kapott valami pépet az elején még persze csak alma aztán szépen fokozatosan egyre több minden lett be vezetve. Szóval estére pépet közben ivott vizet aztán fürdetés és utána szopizós altatás azóta újra végig alussza az estét.
2020. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Napközben 3 óránként altatom, akkorra szokott jelezni hogy álmos. Ilyenkor gond nélkül elalszik rajtam. Aztán 15 perc múlva már ébred is. Már mindent kipróbáltam, nem ezzel van a gond. Születése óta nem alvós. Olvastam, hogy vannak olyan babák akik a mélyalvást megoldják ennyi idő alatt. De jó lenne tudni mi hozhat változást.


Köszönök minden választ!

2020. ápr. 22. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:

A 3 óra viszont lehet, hogy sok ám neki. Lehet, hogy túlfárad. Ennyi idő alatt 1 baba sem oldja meg a mélyalvást. Az nem gond, ha napközben még nem alszik hosszabbakat, az majd fél éves kora után lesz. De kb 30-40 perc még kell neki kb napi 4x. Akkor próbáld egy fél órával előbb altatni, nem biztos, hogy rögtön jelez, ha álmos. Az én kisfiam 10 hónapos és most tud fent lenni 3,3és fél illetve este 4 órát. Szerintem 5 hónaposan az sok idő ébren.

Egyébként ajánlom a www.anyagyere.hu oldalt.

2020. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged, megnézem az oldalt. Viszont 3 órát muszáj várnom az altatással, mert ha a csillagokat lehozom az égről sem alszik el előbb.
2020. ápr. 22. 10:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Az anyagyere.hu-t én is ajánlom. Az én kislányom 10 hónapos és borzalmas éjszakáink vannak. Most hogy elolvastam a könyvet amit ezen az oldalon találsz, legalább a nappalok jobbak lettek. Ő biztos, hogy kialvatlan volt. Mindig túl későn altattam el. Szerintem érdemes megpróbálnod előbb altatni. Sötétíts be, ringasd, énekelj neki. Sok sikert!
2020. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!