Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ez alvás zavar lenne? Mit...

Ez alvás zavar lenne? Mit tudnék tenni hogy jobban aludjon? 3 és fél hónapos anyatejes baba este 8kor pancsi és el altatom, ringatom le teszem alszik még kb fél órát és meg ébred majd nagy nehezen vissza alszik és ez megy körforgásban egész nap

Figyelt kérdés

Nappal szinte semmit nem alszik, baba kocsiban állandóan ébred, kézben is altattam már és 30-40perc után ébred éjjel nappal

már nem tudom mit tegyek nincs egy rendes 3 óra legalább egyben hogy ne ébredne


2020. ápr. 28. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel altatod illetve hogy altatod vissza? Nappal hordozd. Sokkal jobbat tud úgy aludni az én fiam is.
2020. ápr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikroébredésnek hívják, és teljesen természetes.
2020. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mióta van ez így ? Ha csak nemrég kezdődött akkor elfog múlni, ebben az időszakban sőt inkabb 1,5-2 hónaposan kezdődött nálunk h napközben alig aludt kb 2-3 x 30 percet, szinte egész nap fent volt. Próbáltam altatni elalszik és felkel 2 perc után, na olyankor hagytam.. játszottunk vagyis amennyire ennyi idősen játszani lehet vele.aztan mikor már elkezdett forogni akkor is nehezen aludt és talán a kuszás amit ilyenkor kezdett és akkor jobban elfáradt és többet aludt utána pedig a mászás és felállás után is sokkal többet aludt gondolom jobban elfáradt. Azóta van egy két nap h alig alszik máskor meg feltűnően sokat. Időjárás is közbe játszhat. Nekünk a rendszer amit kb 3 hónapos korra jöttem ra h kell az sokat segített. Hogy 3 óránként evett, persze ha hamarabb éhes volt kapott de igyekeztem tartani az időt. az is lehet hogy jön a foga, vagyis kezd mocorogni.

Tanult valami ujjat ?

Éhes vagy szomjas amikor felkel?

Nem faj a hasa ?

Nálunk a hasfájás 1-6 hóig tartott. Nem a tipikus 3 hónap és jobb volt

2020. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!