Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónapos babám egész éjjel...

3 hónapos babám egész éjjel nem alszik a pukiktól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

este 7 körül általában elaltatom,szépen csicsizik úgy hajnali 1-2-ig. Majd onnan egészen reggelig, forog,dobálja magát,erőlködik, ordít-sír is néha,próbálja kinyomni a pukit,ami sikerül is ,de sosincs vége,jön a következő.

persze megnyugodni csak úgy tud ha cicit kap de úgy gondolom attól,hogy esetleg sokat eszik csak rosszabb lesz a pocija és jönnek az újabb szélgörcsök. Vagyis egy ördögi kör az egész. Mit tehetnék,hogy végre nyugodtan aludjunk? Azt olvastam ne adjunk teát kizárólag anyatejes babának. Így már ötletem sincs,légyszi segítsetek!



2018. márc. 18. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
En edeskomeny teat adtam mindkettonek, cukor nelkul, poharbol vagy kiskanallal. Ez segit haa szelgorcs, szekrekedes van. Lehet itatni az anyatejes babat is, csak cumisuvegbol nem ajanlatos a cumizavar miatt.
2018. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, es nyugodtan tedd cicire, ha attol megnyugszik.
2018. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló problémára azt mondta nekem a védőnő, hogy 5-10 percre nyugtató célzattal simán cicire lehet tenni.

Gondolom csak anyatejjel táplálod, ha igen lehet te eszel valami olyat ami aztán gondot okoz a pocijának.Pár napig ne igyál,egyél tejes dolgokat.Nálunk az okozta a legtöbb gondot illetve én adtam neki espumisant minden ,,kajálás" előtt és úgy könnyebben jöttek neki a pukik meg talán kevesebb is.

2018. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Édeskömény nálunk még több szelet okozott csak, nem mindenkinél válik be.

Érdemes lenne diétáznod 1 hónapig tejtermékekre, ne laktózmentesen hanem teljes tejtermék megvonás, lehet tejfehérje allergiás lesz a pici. Idejében kapod el nagyobb eséllyel növi ki.

Enyém is születésétől az csak másfél év nem alvás után világosítottak fel, azóta átalussza az éjszakákat és nem fáj a hasa, előtte ő is minden éjjelt végig pukizott és sírt, és székrekedése is volt.

2018. márc. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szèkrekedès nincs,semilyen tejtermèket tojàst nem fogyasztok pont e miatt. Mecsek baby teàbòl hàny kanàllal adjak neki? Hàtha segìt
2018. márc. 18. 10:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Mecsek baby teát, ha nagyon gázos a baba nem ajánlják mert az édeskömény még több gázt termelhet a babába.
2018. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hàt csajok kipròbàltuk a teàt,de semmi hatàs. Ma már sikongatott egész éjszaka. kiköpi a cicit aztán újra követeli ezt így csinálja majdnem egy óra hosszáig aztán kb fél órácskát alszik és kezdődik minden elölről
2018. márc. 19. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!