Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan segíthetnék a babámnak...

Hogyan segíthetnék a babámnak aludni?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapos babám pár napja kezdett hasra fordulni. Ezzel csak az a probléma, hogy minden egyes alváskor hasra fordul (kb álmában), és beakad a lába a kiságy rácsaiba, annyira mozgolódik... vagy csak simán felkel rá. Ha csak simán hasra rakom le akkor nem alszik hanem nézelődik majd sír...

Ma konkrétan háromszor tudtuk lerakni fél órára aludni, mert mindig ez történt. Este is átfordul de akkor kicsit többet tud aludni. Már nagyon hisztis szegény mert szinte semmit nem aludt de sehogy sem tudjuk elaltatni :( próbáltam kendőben is de nem tetszik neki... Mit tudnék csinálni? Már mindent próbáltunk... Ez mindig így lesz amikor új mozgást fedez fel?


2020. máj. 16. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
En kisfiam is ilyen. Hálózsákban altatom így nem tud úgy beakadni, mint nélküle.
2020. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy 2.5 hónapos nem tud hisztizni. Vegyetek rácsvédőt.
2020. máj. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es az nalunk csak rosszabb volt. Ki kellett vennünk. Ha nagyon olyan a gyerek meg abba is beleakad. Egy próbát megerhet, de nekünk nem vált be ☹️
2020. máj. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rácsvédő kizárva, mindig úgy fordul pont, hogy a feje tuti ott lenne, plusz szeretem látni az ágyból, hogy mit csinál, hogy fekszik. A hálózsák nem rossz ötlet, az a baj hogy nem csak akkor kel fel ha beakad a lába :/

a hisztist úgy értettem, hogy fáradt.

2020. máj. 16. 20:07
 5/7 A kérdező kommentje:
az volt a megoldás, hogy a mi ágyunkon altattam, mert az túl puha ahhoz, hogy megforduljon rajta. csak itt ugye nem hagyhatom magára, mert legurul szegény :)
2020. máj. 16. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy ott altattad? Ott aludt el és attetted a helyére? Csak mert ha a gyerekkel akartok aludni az is opció de van néhány dolog amit feltétlen tartsatok be. Először is puhán nem szabad altatni őket. Biztonságosabb a babaöböl, mintha pl köztetek alszik. Ha köztetek alszik mindenképp babafeszekbe tegyetek, nehogy véletlen takarót hajítsatok rá. Ilyesmik.
2020. máj. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 khniki ***** válasza:
Az en kisfiam 3,5 hónaposan kezdett forogni. Akkor költöztettük ki a babaöbölből, mert ott már nem fért el. A kiságyban sokjó ideig felébredt rá, hogy a hasán van. Nem tudsz segíteni, csak megigazítod. Majd túl lesz ezen az időszakon is. De a hálozsák, rácsvedő nem árt.
2020. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!