Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Újra sűrűbben kelünk éjszaka....

Gina0905 kérdése:

Újra sűrűbben kelünk éjszaka. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
2 nap múlva lesz 8 hetes a babám. Múlt héten elhagyott egy alvást így 23 körül megvolt a szopi és 4.20-5.50 között kelt. Ez tartott egy hétig és most visszatértünk 4 napja hogy fél 3-kor újra felkel. Természetesen megszopiztatom, csak nem értem mi történt.Nagyon kimerült voltam és nagyon jól jött egy kicsit több alvás és most újra a zombi módba vagyok. Esetleg valaki járt így? Magától visszaállt idővel? Én rontottam el valamit?

2020. máj. 22. 03:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nálam is. A babák alvása folyamatosan változik. A baba és a tejtermelés érdekében pedig jobb, ha többször kel éjjel (csak nekünk nem jó :D) Mostmár három hónapos a babám, pár napja ez áll be: 9kor alszik, 1-kor kel, majd 4-kor. Engem ez nem zavar, mert rögtön visszalszik.
2020. máj. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
41%
De nem értem, ezért miért vagy zombi? Nem alszik rögtön vissza? Egyébként hozzászoksz, én már meg sem érzem... 🤣
2020. máj. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Napközben pótold az alvást. Ha csak egy órát tudsz aludni amíg őis alszik, sokat számít.
2020. máj. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Az enyém 2 hónaposan atuladta, most 4 hónapos, ismét kelünk enni.
2020. máj. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Azért vagyok zombi, mert szoptatás előtt kap gyógyulást felkelek elkészítem odaadom neki, majd szopi után elaltatom fejek. Ezen az éjszakán összesen 3 órát aludtam. Napközben mondókázunk, babakocsizom, nagy kádas fürdőzünk, hason gyakorol, hintázunk emelett elvégzem a teendőimet. Nekem 3 óra kevés, amellett, hogy legyek vele aktív és mosolygós. Annyira igyekszek, de darabokra hullik lassan.
2020. máj. 22. 06:36
 6/30 A kérdező kommentje:
Na jól kijavított a telefon..szopi előtt gyogyit kap
2020. máj. 22. 06:39
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
😅😅 mindig mosolygok a friss szülők naivitásán, ne haragudj. Az átlagos gyereket nézve majd úgy két éves korától alszik nyugodtan. Addig bizony változó lesz, éhes, fogzik, beteg, rosszat álmodik, vagy ki tudja miért sír. Van, hogy óránként.
2020. máj. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
72%
Az enyém 6 hónapos.Eddig 4-5 ig aludt,most felébred 1:30 kor.Eszik és alszik is.Engem nemzavar,már megszoktam.
2020. máj. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Első és második vagyok, sajnálom, próbáljátok elhagyni a pótlást!! Szoptatási tanácsadó segíthet, de ha mindig mellre teszed, simán fel lehet hozni a tej mennyiségét. De miért kell fejni? Nem szopizik rendesen? Mert ha tudsz utána fejni akkor van elég tejed.
2020. máj. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Mi az a gyogyi, amit kap? Ennyire sok idő összekészíteni?

A fejést nyugodtan elhagyhatod, ha van elég tejed. Nem kell telerakni a fagyasztót. :)

2020. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!