Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhet a babámmal...

Mi történhet a babámmal /5hónapos/ amiért ilyen sűrűn kel fel éjszaka?

Figyelt kérdés

Mióta megszületett a Kisfiam mindig fent volt éjszaka 2szer.Ezzel nincs is problémám hozzászoktam.Kb. 2-3napja elkezdte azt,hogy 4-5* fent van.Az éjszakánk most pl.úgy alakult hogy 21.30kor elaludt aztán fen volt : 23:45,2,03:30,6 kor kelt végül reggel,egy kis cici,és még egy 1,5órát visszaaludtunk.Már kibújt az alsó 2foga,és azóta vettük ezt észre.Mikor felkel máshogy nem tud visszaaludni,csak ha kap egy kis cicit.Próbáltuk simogatni,hogy aludjon vissza de nem tud,csak ha eszik egy kicsit.Kevés lenne neki a tejem éjszakára?Napközben volt,hogy 5órán keresztül nem evett /aludt/,és akkor bírta akkor most miért nem?

Ha voltatok hasonló helyzetben,mi volt a probléma oka,és hogyan oldottátok meg?Én nem is tudom mire gondoljak a tejen kívül.Napközben tuti elég neki,mert olyan jókedvű baba.Előre is köszi a segítséget


2013. jan. 22. 09:13
 1/2 anonim válasza:
kisfiam 6,5 hónapos, hasonló gondokkal küzdünk. Neki még nincs kint a fogacskája. Lehet, hogy jöna többi foga, vagy a mozgásfejlődés miatt nyugtalanabb. Állítólag ilyenkor 1-2 cm-t nő a csontuk, ami nem fáj nekik, csak kellemetlen és ezért sem alszanak.
2013. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 4 hónaposan hasonló helyzetben vagyunk. Voltak itt már hasonló kérdések, tehát nem vagy egyedül. ( http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

az én tapasztalatom az, hogy a fogzás okozhat gyakori ébredéseket, valamint, hogy nappal a babám 3 hónapos korától nem eszik annyit- ahogy te is írtad, elvan 4-5 órát evés nélkül- és a kihagyott étkezéseket éjszaka pótolja be. Találtam egy nagyon érdekes cikket:


[link]

2013. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!