Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék, ha anyum azért...

Mit tehetnék, ha anyum azért nem akar elengedni a barátaimmal bulizni, mert hogy utána éjszaka hazafelé mik történhetnek? 16/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Próbálj megállapodni vele abban, hogy engedjen el, de a telefonon végig elérhet és, hogy haza is kísér valaki mindenképp(de azért a telefon akkor is kéznél legyen).

17/L

2014. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha hív,bármikor felveszem,viszont a barátaim sokszor egymásnál alszanak(nekem nem engedi anyum)szóval az a gond hogy nem biztos hogy lesz aki hazakísérjen.
2014. júl. 7. 22:37
 3/16 anonim válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy nappal is történhetnek veled olyan dolgok, nincs ejszakára határolva. Túlságosan félt, ismerős szitu.
2014. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
17/L voltam.
2014. júl. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát igen,ezt már mondtam neki,de mindig azt válaszolja hogy éjszaka nagyobb a valószínűsége.
2014. júl. 7. 23:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ettől engem is féltettek,és őszintén szólva ma már belátom,hogy jogosan,én is félteném a lányom,elég csak egy híradót megnézni.

Mi lenne ha megígérnéd (és tényleg be is tartanád) hogy a szórakozóhelyről taxival mész haza (ez persze többlet költség) vagy érted mehetnek.

2014. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Igaza van anyukádnak, éjszaka nem túl jó ötlet egy fiatal lánynak egyedül mászkálnia. Engem elengedtek mindig bulizni hazafelé mikor egyedül mentem, háát össze lehet futni néhàny fura alakkal. (kb. kétszer mentem haza egyedül, aztán màr nem mertem, inkább mindig elkísért valaki) De ahogy már valaki írta a Taxi a legjobb megoldás.
2014. júl. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

17 a lányom , de erre hivatkozva még nem kellett itthon maradnia.

Azért vagyok az anyja, hogy hazahozzam. Mindig megdumáltuk a barátnők szüleivel, aznap ki megy értük.

2014. júl. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Vagy menjen el érted, vagy adjon pénzt taxira, és meg van oldva a dolog.
2014. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Még a szülő adjon pénzt taxira? Nem ő akar bulizni menni, hanem a kislány.
2014. júl. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!