Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van aki ad sedarif pct a...

Van aki ad sedarif pct a gyerekének?

Figyelt kérdés

Már lassan 2 eves de nem aludt át éjszakát, sőt 3x is kel, aztan magunk közé rakjuk. Nem éhes, nincs melege, nem fázik, mindent próbáltunk. Nagyon mozgékony, engedetlen, nem ül meg fel percre se, szó szerint. Már kezdem azt hinni hiperaktív.

Aki használta, hogy adta a gyerekének?


2020. jún. 18. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem ér.
2020. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Elsőnek is, mielőtt hiperaktívnal totulalod a gyerekedet, amiben én amúgy nem hiszek, az a kérdés, hogy eléggé lemozgatod-e napközben? Neki valószínűleg nagyobb a mozgasigenye, ezt biztosítsd neki, legyen sokat a szabadban, este garantáltan kidol.
2020. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Adtam anno és én magam is szedtem. Mindkettőnkre jo hatással volt.
2020. jún. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valószínű kimozogna magát, délelőtt 2 órát vagyunk kint, kertes házban, aztan elmegyünk sétálni gyalog persze. Délután kb 3 órát vagyunk a szabad levegőn. Ha az ido engedi. Bent sem ül le, folyamatosan járkál, pakol, fut, nyitja az ajtókat.
2020. jún. 19. 07:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen adtam kb ennyi idősen a fiamnak. Semmit nem használt. De két éves kora után látványosan jobb lett a helyzet már nem 10x kelt éjjel csak 2x 1 percre kb.
2020. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a biztató választ. :)
2020. jún. 20. 07:55
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

2-nak, mielőtt látatlanban ítélkezel, inkább ne mondj véleményt olyan dolgokról, amiről fogalmad sincs. A hiperaktivitás nem annyit jelent, hogy a gyereknek nagyobb a mozgásigénye! És nem a lusta szülők próbálnak kibújni az alól, hogy foglalkozni kelljen a gyerekkel. Hogy te miben hiszel és miben nem, az egy dolog, de orvosok foglalkoznak ezzel, és diagnosztizálják a gyerekeket.

Én magam 2 hiperaktív gyermek édesanyja vagyok, így pontosan jól tudom, hogy ez mit is jelent.

Visszatérve a Sedatif pc-re ez egy gyógynövényekből készült homeos bogyó, semmi baja nem lesz a gyereknek az ég világon, ha adsz neki. De használni sem fog. Placebónak pont jó.

Én is kipróbáltam, semmit nem éreztem.

2020. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7!


Sokaknak hasznalnak a homeos keszitmenyek. Teljesen mimdegy hogy a hatoanyag miatt vagy a placebo hatas miatt, de mukodik. Az en gyerekemnek tokeletes volt az alvaszavarra, engem megnyugtatott. Oscillococcinumot szedett még: előtte évente többször volt felsőlégúti gyulladása, onnantól soha többet. Engem nem érdekel, ha placebo, a hatás érdekel.

2020. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, végülis egy próbát megér. Azt akartam írni, hogy mivel homeos bogyó, nem nyugtató, baja nem lehet tőle. Max nem használ.
2020. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, már kapja 2 napja. Meglátjuk. Elvileg 1 hét kell mire használ.
2020. jún. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!