Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki vesz a gyerekenek uv...

Van aki vesz a gyerekenek uv szures furdoruhat?

Figyelt kérdés
Lattam hogy letezik ilyen es en oltari baromsagnak tartom de ki tudja lehet felelotlen vagyok. Kell ilyen egy babanak? Vagy eleg a klasszikus naptej?😃

2020. ápr. 18. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Annak meg mi értelme van? Ennek max akkor látom értelmét, ha tetőtől talpig beborítja, mint egy rugdalózó. Abban meg azért elég vicces lenne a strandon...

Nekem ráadásul fiam van, szóval a kisgatya meg minek legyen uv szűrős? A segge ne égjen meg? :D

2020. ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

1 az olyan mint egy rugdalozo.

Sztem ennek akkor van értelme, ha extra érzékeny a baba bőre, vagy ha kánikula idején mennek 2hetre vmilyen partra kirándulni, ahol reggeltől estig a napon van a gyerek.

2020. ápr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A sima polo is szuri az uv-t. Az uv-szuros ruha annyival tud tobbet, hogy gyorsan szarad, es kevesbe zavaro, ha radtapad, mint egy sima polo. Az elonye, hogy azon a reszen, ahol rajta van, nem kell bekenni a gyereket (illetve hivatalosan 95%-at szuri ki). Mi csaladilag erzekeny boruek vagyunk, gyorsabban leegunk, mint az atlag, illetve az anyajegyeket minel kevesebb nap eri, annal jobb, van a ferjemnek es nekem is uv-szuros polonk, illetve a gyereknek polo+rovidnadrag (furdonadrag helyett is teljesen jo, ugyanolyan). Ha eros az uv, ra szoktuk adni, es surun kenjuk fizikai vedelmes naptejjel. Babaknal 1 eves kor alatt nem ajanlott a naptej, naluk is jo dolog, ha nem lehet elkerulni a napot. Persze, kell kenni a kilogo reszeket, de nem mindegy azert, hogy mekkora feluletet kell bekenni. Tenger melletti nyaralashoz is nagyon ajanlott az eros uv miatt, de azzal iden nem kell sajnos szamolni.
2020. ápr. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Kicsit se baromság, kérdező.

Extrém magas uv-ra jellemző helyeken a felnőttek is ilyet hordanak a strandon tengerparton. Nem tartják cikinek. A bőrrák cikibb. A gyerekeknek pedig sokkal érzékenyebb a bőrük. Azt tartják, hogy minden gyerekkori leégés sokszorosára emeli a felnőttkori bőrrák esélyét. Egyébként is sokkal barátibb megoldás csak a kilógó részeket kenni nehéz krémmel, mint az egész gyereket.

Hófehér bőrű a családunk, vízpartra vagy hosszas hegyi túrára mi felnőttek is ilyen pólót veszünk. Nem is egy ökör ára, nem több mint egy márkás póló.

Kisgyereknek egyébként kétrészest vettünk, de a felsőrész a lényeg, az lóg ki a vízből is.

2020. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
UV szűrős fürdőruhát nem vettem, mert kisfiam van és uszónadragbol nincs sok értelme az olyannak. De uv szűrős napkalapot vettem, azt jó ötletnek tartom.
2020. ápr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akartam venni, de idén valószínű nem megyünk nyaralni max balatonra 1-1 napra, annyira nem érdemes. De tengerre mindenképp vettem volna
2020. ápr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5, a fürdőruha ebben az esetben ezt jelenti: [link]

szóval fiúknak ugyanúgy van

2020. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
Az enyemeknek volt ilyen. Ugy hasznaltuk, hogy amikor kijott a vizbol adtuk ra, abban szaladgalt, homokozott, nem egett meg a bore, nem kellett a naptejjel vacakolni allandoan, nem ragadt bele a tengerparton a homok. A masik, orakat kepes volt pancsolni a sekely vizben, ott is jo szolgalatott tett. Nem azt mondom, h nem lehet meglenni nelkule, de en praktikusnak es hasznosnak tartom. Egyeduli hatranya a pelenkacsere ill. a pisiles, mert le kell szedni az egeszet.
2020. ápr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8, ha kétrészes, akkor nem gond a pelenkacsere. Mosható fürdőbugyival még egyszerűbb.
2020. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!