Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Neketek meddig aludt a baba a...

Neketek meddig aludt a baba a babakocsiban?

Figyelt kérdés

Nekem az első kislányom 2 éves koráig. Kíváncsi vagyok másnak meddig, mert mindig mondták hogy milyen nagy már ahhoz hogy bababkocsiban aludjon.

Egyébként most várom a másodikat...kíváncsi vagyok ő meddig lesz babakocsiban alvós.🤔😀



2020. jún. 24. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem is két éves koráig. Valamiért csak abban jött álom a szemére. 😊

Persze csak délben.

2020. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
KB soha... Amíg egész kicsit addig akarata ellenére is elaludt pár sarok után. De picit később már egyáltalán nem. Szóval alvásra mi nem is használtuk. Alvás otthon, és utána mentünk levegőzni.
2020. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Sosem aludt babakocsiban.🤣 Inkább hurcizós baba volt.
2020. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A fiam kb. 11 hónapos korig, akkor állt át az egy alvásra és az ebéd után az ágyban volt. Én is most várom a másodikat, meglátjuk, ő hogy szeretné.
2020. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nálam 1,5-2 órát simán aludt benne délután a kertben.🙂
2020. jún. 24. 12:30
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
4. vagyok. A fiam séta közben aludt el időnként, de akkor lakásban laktunk. Most már házban lakunk, meglátjuk a kicsi alszik-e a kertben, bár őszintén szólva én az ágyban alvás híve vagyok.
2020. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem sosem aludt el benne,hiába tologattam.
2020. jún. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Talán 2-3 alkalommal az elmúlt 2 év alatt 😂
2020. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7 hónapos koráig aludt csak el babakocsiban. Onnantól nem volt hajlandó..
2020. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Hú de megnyugtatnak ezek a válaszok. Azt hittem, a babakocsiban alvás képessége tök gyakori.

Az én kisfiam sem aludt gyakorlatilag soha a babakocsiban. Akkor kezdtük hasznát venni a babakocsinak, amikor már nézelődött és így ébrenléti szakaszban mentünk sétálni. (2 hetes a kistesó, jó lenne majd beleszoktatni, hogy tudjunk rendesen játszizni a naggyal, de ahogy a válaszokat látom, ez vagy sikerülni fog vagy nem...)

2020. jún. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!