Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehetne elérni, hogy a...

Hogyan lehetne elérni, hogy a három hónapos jobban bírja az autózást és a babakocsizást?

Figyelt kérdés

Három hónapos, anyatejes kisfiú, általában jól eszik és egészen jól alszik, nap közben leginkább hordozókendőben.

Autózást viszont nem szereti, 10-15 max 20 percet van el, ha szórakoztatják, utána bömbölés. Nem éhes, szoptatás után szoktunk indulni, kedvenc játékait viszem mindig neki. Kb ennyi ideig lefoglalja a játék, vagy anya, vagy a fények, vagy az elsuhanó dolgok, de többet nem tudtam kihozni belőle és két hét múlva oda is és vissza is 250 km-es útra megyünk, tartok tőle, hogy nem fogjuk bírni.

A babakocsit sem nagyon szereti, abban is inkább nézelődik, de nem alszik. Két órás sétából max 20-25 percet, akármilyen álmos, de olyan is van, hogy 20 perc után vissza kell jönnünk, mert sír.

Ellenben a pihenőszéket nagyon szereti akár rezeg, akár nem, abban 30-40 percet simán el tud lenni.

Van bármilyen javaslatotok?



2016. okt. 10. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Majd kinövi.

Fiam is így volt. Kb 5-6 hós koráig bömbölt az autóban, illetve a babakocsiban is.

Amikor már ült, tehát sportkocsiban volt, meg az autóban is ülhetett és nem hordozóban volt, rögtön javult a helyzet.

2016. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, kinövi, csak ezt tapasztaltam én is . Az én másodikam 5 hónapos, áttettem a köv.ülésbe szűkítővel, ami magasabban van, ebben ébren is el van 30-60 percet és megszűnt az üvoltés. A babahordozót nem szerették, sem a besafet, sem a maxi cosit.nekem még az válik be, h alvásidőkben megyünk. Ha közben ébred és kikéredzkedik, megállunk kb fél órát és újra el van vagy elalszik. Esti/éjszakai utazás jó még, nekem így kibírta éjjel egy ébredéssel 700 kmt. Sajnos muszáj volt utaznunk. A nappal az neccesebb, de így már lehet tervezni vele:-) nektek is jobb lesz hidd el!
2016. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs melege? Nincs túlöltöztetve mikor mentek valahová? Az enyém akkor kezd bömbölésbe, mikor melege van, volt, hogy beleizzat az autós ülésbe, ami amúgy a babkocsira is rögzíthető, tehát a probléma ugyanaz mindkettőben.


Ezt elkerülendő rétegesen öltöztetem és a kocsiban mindig leveszem a felsőjét, esetleg kicsit résnyire lehúzom az ablakot és megnyugszik.


Sokszor az a baja a babáknak, hogy melegük van, mert a szülő túlöltözteti sétához, utazáshoz.


De ez csak egy tipp, ha ezt megnézted és nincs melege, akkor lehet valóban unatkozik, vagy szimplán nem szeret autózni.

2016. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!