Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik a kertben, babakocsiban...

Akik a kertben, babakocsiban altatták a babájukat, mennyi idős korukig és hány fokig csinálták?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még most is kint altatom a 7 hónapos fiamat. Kabát, sapka, vastag pléd alá is és rá is. De amint elalszik behozom a házba. Már nem hagyom kint mert a férjem is úgy kapott tüdőgyulladást baba korában hogy anyósom kint hagyta aludni akkor is amikor már hideg volt.
2012. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
-5 fokig nyugodtan aludhat kint. Amikor a lányom született épp -20 fok volt. Valahogy haza kellett hoznunk, 2 hetesen már kint aludt 20-30 perceket. Soha semmi baja nem volt. Egy textil pelenkát érdemes a babakocsira tenni, és akkor belihegi azt a kis részt a babakocsiban, valamivel melegebb lesz.
2012. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az én 10 hónapos kislányom még mindíg szokott az udvaron aludni. Jól betakargatom és kész. Ha nagyon hideg van, tegyél a babakocsiba alá is egy plédet, hogy alulról se fázzon meg.
2012. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
óóó! az én lányom félévesen kint aludt a minusz 8 fokban egy fedett szélmentes teraszon. persze jól beöltöztetve,és még a kocsija is be volt takarva. soha nem fázott meg és 3órákat is aludt kint.
2012. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mínusz 8 fokig kint aludtunk, amíg babakocsiban aludt napközben. Hatalmasakat aludt
2012. okt. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: alá plédet tettem a mínuszokban+ nagyon vastag overállja van+bundazsák és az overáll alatt vastag harisnya, body, pulcsi és zokni. volt, hogy bundazsák és pléd is volt rjta, viszont textilpelenkát sosem tettem a kocsira, a dokink mondta, hogy tilos, mert a száraz levegőn nem fog megfázni, tüdőgyuszit kapni,de a "belihegett nedves levegő" ha lehűl,attól bizony könnyen beteg lesz. Mindig kint voltam vele én is, egyedül sosem hagytam, ált. sétáltunk és ő úgy alukált. Én is jó melegen felöltöztem, 2-3 órákat mentünk így. Az első télen naponta 2x, mert kint mindig jókat aludt, otthon meg nyűglődött. Mondjuk én egyedül nem merném kirakni,nekem az a para, szerintem amúgy felöltöztetve nyugodtan vihető, egy sétától, jól felöltöztetve nem fázhat meg.
2012. okt. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!