Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hetes baba csak a babakocsib...

7 hetes baba csak a babakocsiba vagy a pihenoszekbe alszik kb.1 hete, miert?

Figyelt kérdés
Elotte mindig a kisagyaban aludt... Ha meg ebren tesszuk bele azonnal elkezd sirni, ha alszik azonnal felebred es sir.
2017. febr. 4. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy túl nagy neki a kiságy? A pici babák az életük első pár hónapjait azzal töltik, hogy az anyaméh biztonságából próbálnak átszokni a nagyvilágba. Az anyaméh egy kellemesen meleg kis batyu nekik, ehhez képest egy nagyobb ágy egy végtelen tér. Neki a babakocsi szűkösebb része, vagy a pihenőszék ölelő kis közege biztonságosabb, mint az ágy. Az én picim pl. a szoptatós párna ölelésében tudott aludni. Vannak babák, akik pl. az anyaméhben hozzászoktak, hogy belfúrják a kis arcukat a méhlepénybe, ez hiányzik neki lehet, az érintkezés, hogy érezze a falakat jobbról-balról. Próbáld ki, szerintem segíteni fog.
2017. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
mert eljött a hasfájós korszak. ilyenkor sokkal jobb nekik a kagyló póz, a lábuk így enyhén fel van húzva, a fejük megemve - úgy nem bántja őket annyira a gyomkrsav. mindkét lányom ilyen volt 2 hetes és 3 hónapos kora között, aztán kinőtték. általában a pihenőszékben hagytam őket aludni nappal, éjjel pedig akiságy, de ha mindenáron ki akartak onnan jönni, akkor a szopi párnán hagytam őket, hogy a fejük kicsot fentebb legyen mint a testük, így egy az egybe tettem őket szopi párnástul az ágyra és ott aludtam mellettük....mindkettőnél ez vált be az első néhány hétre, aztán minden gond nékül átszoktak a kiságyra
2017. febr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs speckos szoptatos parnam, simat hasznalok, igy ezt sajnos nem tudom kiprobalni, marad a pihenoszek.

Csak az volt furcsa, hogy hirtelen valtott.

Hasfajasra van cseppunk, gyomorsavra is porunk, ha meg is ez baj, bele se merek gondolni mi lenne ezek nelkul...

2017. febr. 5. 06:03
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek a csodaszerek csak enyhitik a dolgot, de igazán az ido oldja meg. a hatanak egyik sem a legjobb az alváshoz, a szopi párna sem épp az, de annyiban jobb, hogy a töltete őrzi a meleget, és ha ráteszed az melegíti a pocakját...az enyém csak azon bírt egybefggő 3-4 órákat aludni....de úgy 3 hónaposan kinőtte ezt a dolgot. a nagyobbik lanyom durvabb volt, ott 6 honapos korig szenvedtunk
2017. febr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen szerencsés vagy! Az én 3 hónapos babám csak kézben alszik vagy mozgó babakocsiban:-)! Még az autós ülésben sem szeret szundítani, út közben nézelődik vagy sír. Újszülött kora óta sosem tudtam letenni. Majd csak megnő egyszer, 10 évesen már biztos nem rajtam fog aludni. Olyan gyorsan elszaladnak ezek a hónapok, inkább élvezem és gyönyörködöm benne.
2017. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!