Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik éjszaka a 9...

Miért nem alszik éjszaka a 9 hetes baba?

Figyelt kérdés

Kislányom 9 hetes, 3 napja nem akar aludni éjszaka

Minden este egy időben furdetem, aztán Szopcsizik kicsit elszundit és hajnal 2 ig fent kukorekol, ez azóta mióta megkapta az oltasokat

Iszsz baba, cicire rakom alváshoz, tekereg, kiköpi, aztán újra bekapja, nyugtalan akkor leveszem megbufiztetem, tornaztatom, aztan újra cici és nagy nehezen elalszik mikor már kimerült. Aztán reggel 8-9 ig alszik, fel kel enni és aztán 12ig ismet alszik

Napközben már kevesebbet 2x 3x fel óra 1 óra. Mi lehet a probléma?


2020. júl. 16. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

*tornaztatom


Éjszaka ne tornáztasd. Minimális szürt fény vagy sötét legyen.És tedd tisztába, mert igénylik, és van olyan baba aki nem viseli a pisis pelust magán.Összes gyerekem ilyen volt..


Felcserélte picit a nappal az éjszakával..

2020. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elcsúszott neki az éjszakája. Éjjel 2től délig van neki éjjel, aztán déltől éjjel 2ig nappal. Az egyik h ne hagyd aludni 9től délig, ott aludjon kevesebbet. Éjjel pedig nem kell neki ennyi program. Csak annyi fény, hogy lásd annyira h mellre tudd tenni, ne beszélgess vele, ne tornáztasd, semmi, csak szopi és alvás. Ha nem alszik, akkor is ennyi, minél nagyobb csend és nyugalom. Eltart pár napba, mire visszaáll neki a nappal és az éjszaka, de ha következetes maradsz, akkor meglesz hamar. Nálunk is ez volt az elején.
2020. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Igen, így már érthető akkor 😁

Első babásként nem is gondoltam rá.

2020. júl. 16. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!