Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes baba, nagyrészt jobb...

9 hetes baba, nagyrészt jobb kézzel csinálja a dolgait, baj ez?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy a fiam a jobb kezével nyúl mindig a dolgok felé, van, amikor mindkét kezével, de a bal keze el van hanyagolva, baj szerintetek ez? Tudom fejleszteni?
2010. ápr. 29. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Hubaze, ez állati gáz...


(de miért is? :)).

2010. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Harmoka válasza:
Nézesd meg szakemberrel. Lehet, hogy semmi baja, de nem árt ha más is látja. Létezik korai fejlesztés speciális intézményekben, lehet hogy jót tenne egy speciális masszázs vagy torna. Én egy ilyen iskolában dolgozom (nem vagyok szakember, irodai dolgozó vagyok) és látom, hogy egész pici babákat hoznak különböző problémákkal tornára, masszázsra.
2010. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak nem fedezte még fel a másik kezét. Az enyém meg mindent bal kézzel csinál, a bal kezét fedezte fel eddig, csak néha akadt a szeme elé a jobb keze. De ha a kezébe adok valamit, a jobbal is ugyanúgy fog, mint a másikkal, a cumisüveget mindíg jobb kézzel babrálja, tapogatja. 3 hónapos
2010. ápr. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!