Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nagy baj h a 9 hónapos babám...

Nagy baj h a 9 hónapos babám már csak 1x alszik egy nap?

Figyelt kérdés
Változóan 7-8 körül kel, 11-12 körül alszik kb 1,5 órát és 20:30 alszik el. Nagyon kevés ebben a korban h csak 1x alszik? Mar nagyon elvagyok keseredve es nem tudom mit tehetnék h még 2x aludjon 😔

2020. aug. 11. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kényszeríteni nem tudod. Ha nem nyugos vagy ilyesmi akkor szerintem neki ennyi az alvasigenye.
2020. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a gyermek jól érzi magát, szerintem ne aggódj. Ha kiszámolod, és mondjuk 7kor kel, éjjek alszi 11,5 órát. Az elég pihentető lehet. Nekem van egy táblázatom, abba ez van leírva: éjjeli alvás: 10-12 óra, nappali 2x 1-1,5 óra. Na az éjjelinek majdnem megalussza a maximumát, a nappaliból 1x alszik. De ezek nagyon átlag számítások. Ha nem nyűgös, jól elvan, akkor ne aggódj, ennyi elég neki :)
2020. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ennyi idős babának kell a napi két alvás. Valami baj van a napirendel.
2020. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fél 2-től este fél 9-ig bírja? Nem hiszem el,hogy nem nyűgös. Nincs túlfáradva ez a baba?
2020. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem nyűgös. 6 körül kicsit dörzsöli a szemét. Aztán annyi. Simán játszik még 8kor is. Vagyis játszana, de 8kor furdetünk es szopizás közben elalszik, mert mar nagyon fáradt. Nem tudom mit tehetnék. Költsem reggel? Igazság szerint olyan sötétítőnk van ami teljesen sötétet csinal a szobában és 7:30-ra van beállítva h akkor megy fel. De mikor 7re volt (1 hete még ugy volt) akkor is láttam h szegény arra kelt fel. Ezért tettük kicsit későbbre. Mi baj lehet a napirendel? Én már annyit próbáltam variálni, de semmi nem jött be. Mit csináljak?
2020. aug. 12. 07:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a baba nem nyugos, nem kell semmit csinálnod. Semmikepp se keltenem fel reggel. Keljen a saját ritmusaban, kipihenten. Azért, mert a nagykonyv szerint ezt vagy azt kene csinálnia, nem jelenti, hogy ezt a te babad is tudja.
2020. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!