Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babám órákkal evés...

Ildikóka000 kérdése:

9 hónapos babám órákkal evés után is büfizik, éjjel nem tud aludni tőle. Sír, felveszem büfizik és alszik! Óránként ezt csináljuk. Két hete ez a helyzet. Valaki tapasztalt hasonlót? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Amúgy jókedvű, nem látszik rajta, hogy bármi baja lenne. De nagyon sajnálom szegényt, hogy se éjjel, se nappal nem tud nyugodtan aludni.

2013. máj. 27. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy szokott aludni? Mert, ha az oldalára vagy a hasára teszed le, már ha szeret úgy aludni, mert az enyém utál hason lenni, akkor lehet, hogy úgy éjjel is kijönne a büfi, nem kellene felvenni és nyugodtan aludna tovább. Kislányom 9,5 hónapos, de nála is az van, hogy bármikor kiveszem a kiságyból, egyből büfizik, de ő nagyon sokat iszik is. De szerencsére az alvással nincsenek gondok.
2013. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért nem értem mert mikor az enyém 9 hónapos volt magától felállt, felült, elintézte a böfit. Ezt a kérdést, ha jól emlékszem már kiírtad, azóta nem kérdezted meg a védőnőt v gyerekorvost?
2013. máj. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Kedves 2.! Lehet, hogy a te babád már ebben a korban felült, felállt, de az átlag még nem áll ilyenkor! Őrület, hogy minden babától elvárják, hogy lassan már 6 hónaposan álljanak!
2013. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én azt hittem ilyenkor már állnak a normális ütemben fejlődők. Felkapaszkodik ahol tud és feláll, lépeget. Ez nem elvárás, de, hát ilyenkor már csak forgolódnak v felülnek. Bocsánat, ha én gondolom rosszul, nálunk így volt, de sokaknál már járt ilyenkor.
2013. máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő is ül, áll, nem az a gond! Csak este szopin alszik el, és ugyebár éjjel nem kéne, hogy üljön, vagy álljon! :) Amúgy valószínű a fogacskája jön, egy picit látszik is. Az zavarja az emésztését, meg persze fáj is neki. Doktornéni is így látja! :)
2013. máj. 29. 15:29
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a kommenteket!
2013. máj. 29. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!