Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek az normális ha a...

Szerintetek az normális ha a babám mindig csak tápszeren alszik el?

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magam ez miatt, mert én is tehetek róla, hogy mindig így alszik el, de máshogy nem hajlandó így meg hagyom hadd aludjon. Csak az a baj, hogy néha így 4-4,5 órát van ébren és mégcsak 6 hónapos. Ezért maximum 2X tudom elaltatni és így összesen 2-2,5 órát alszik napközben.

Első naptól kezdve így aludt el, amikor volt tejem akkor cicin utána pedig tápszeren...

Tud valaki segíteni ebben, ezt hogyan lehet rendbe hozni?



2020. szept. 13. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell “rendbe hozni”? Az én babám nem így alszik el, de alig alszik nappal. Nem hiszem, hogy ez a tápszer miatt van.
2020. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Azért szeretném rendbe hozni, mert kb a 3 óránál látom rajta hogy álmos és aludna de nem alszik el amíg nem evett és a többi idő csak kín szenvedés vele. Az álmosság és az éhsége nem mindig uabban az időpontban van természetesen. Napirend miatt próbálom tartani a 3 órás etetéseket ezért nem adok neki elöbb, bár néha előfordul az is hogy 2-2,5 óranként kap ez miatt. Gondoltam írok ide hátha van valaki akinek a babája hasonló módon alszik el mint az én lányom és tud valamit altatási praktikát.

2020. szept. 13. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Akkor miért nem adsz neki enni/tápszert 3 óránál? A tápszer is működik igény szerint, főleg hogy lassan a ht is beindul. Ha soknak érzed a tápszert így oszd le a napi adagot 3 alvásnak megfelelően.
2020. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Jajj akkor ez lesz a baj. Én igény szerint tapszereztem mindig. Adj neki amikor álmos és szerinted már akár éhes is. Be fog ez szépen állni, ne aggódj. Csak a napi ossz mennyiséget tartsd be.
2020. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak(4)

De ezzel nem fogom össze zavarni?

Sok helyen csak ezt a napirendet hallom és hogy az a megoldás...

2020. szept. 13. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abszolút baba függő. Az enyémnél nem működik a katonás napirend. Tesom babajanal igen. A tiednél ezek szerint nem tokeletes szintén.
2020. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!