Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 honapos tapszeres babam meg...

2 honapos tapszeres babam meg mindig nem alussza at az ejszakat es 3 orankent eszik ez normalis?

Figyelt kérdés
a kornyeken a nala fiatalabb babak is mibd atalusszak mar az ejszakat
2015. jún. 14. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiunk négy hónapos koráig éjjel is három óránként evett. Négy hónapos korától már csak kétszer és hét honapos korától már csak egyszer. Az éjszakát 15 hónapos korától alussza át. Minden baba más, neki ennyi az igénye.
2015. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó nekik,felénk is ez van,mindenki babája alszik éjjel,én meg kelek a 13 hónaposhoz 3-5-10szer,mikor,hogy :-( Teljesen babafüggő,sajnos nem alszik minden gyerek egyből.
2015. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyobbik lányom majdnem 2 éves volt, amikor átaludta az éjszakát (előtte 1 éves koráig kb 2-3X kelt, másfél éves korától 1X tápszert inni). Kisebbik lányom 4 hónapos koráig 2X kelt, majd egyszer. 6 hónapos korától már átalussza az éjszakát.

Úgyhogy teljesen normális. Sokszor egyébként hallottam olyat is, hogy :"Á, az én pár hetes babám már átalussza az éjszakát. Ja csak kétszer kel szopizni, de fel sem ébred." Azaz nem alussza át, ha nekem fel kell kelnem hozzá. Vannak babák, akik tényleg ilyen picin is átalusszák, de futottam bele olyan anyukába, aki másként értelmezi ezt a dolgot.

2015. jún. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy éves elmúlt mire végre átaludta az éjszakát, persze nem rendszeresen ekkor sem, de legalább nem 7-8szor ébredt mint előtte mozgásfejlődéskor. Szóval barátkozz meg a gondolattal , hogy a legtöbb baba nem alussza át az éjszakát elég sokáig. Pihenj napközben amikor alszik a kicsi.
2015. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wiky93 ***** válasza:

Igen normális! Van akinek 1évesen se aludja át az éjszakát!

Én lányom 3hós korába aludt 5-6-7óràt egyhuzamban, aztán pár nap után 11-12órákat aludt, azóta is átalussza az éjszakákat (5,5 hós)

2015. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1 évesem 3-szor kel éjjelente... szóval normális.
2015. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!