Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért alszik ilyen rosszul a...

Miért alszik ilyen rosszul a 16 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
Este kB 20 percenként kel, nem fázik, nincs melege, nem éhes, nem fáj a foga, a cumi is a szájában van. Mégis felsir. Nektek mi segített? Diffuzor illő olajjal esetleg?

2020. okt. 10. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha felsír utána meg alszik tovább akkor bármi lehet, akár egy kis pocak görcs,ha kellesz a vissza alváshoz akkor ellenőrzi megvagy e
2020. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a 11 hónaposom kel egész éjjel óránként/fél óránként kb 3 hete. Előtte sem volt jó alvó,sokszor ébredt eddig is,de ez már nagyon durva. Egyszerűen nem tudom mi az oka. Felül és elkezd sírni. Cicivel azonnal vissza alszik. Kérdeztem én is mindenkit. Felhívtam a gyerekorvost,azt mondta biztos megint fogzik. Felhívtam a védőnőt,ő meg azt mondta az anyatejes babák gyakran csinálják ezt,mert a mellem a cumi vagy valami ilyesmit hordott össze. A gyerekes anyukák akikkel szoktam beszélgetni is mondanak már mindent. Mozgásfejlődés vagy a túl sok inger. Szóval mindenki csak találgat, én meg aki itt vagyok vele 0-24-ben és kéne tudnom,gőzöm nincs. Egyébként mosolygós,jó kedélyű,szépen fejlődő kisfiú. Hogy miért nem tud jól aludni? Egyszerűen nem tudom. Nem segítettem semmit neked,csak leírtam. Hátha jobb hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával. 😣
2020. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!