Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este negyed 9-kor alszik el...

Este negyed 9-kor alszik el de reggel meg 6kor kel! Mit csinálok rosszul? 16 hónapos!

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 11:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű! Korán altatod így kialussza magát és reggel korán kel. Told ki későbbre és hidd el, nem fog olyan hamar kelni. Egyébként is nyár van, tovább van világos. Nyugodtan fürdesd 8-fél9kor, így nem fog neked reggel kukorékolni :)
2011. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

mindent jól csinálsz. Mi a problémád?

Korán kelő gyerek, most neked kényelmetlen lehet, de kicsit később, 1-2-3 év múlva majd örülsz neki.

A z én fiam is korán kelő, van hogy 5 kor fenn van, még akkor is ha később fektetem le. Nagyon ritka az amikor mondjuk 7 ig alszik.

A lányom viszont hétalvó, este 8 tól, reggel 8 ig alszik, és napközben is 3 órát.

2011. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Ez teljesen normális. Mi rosszat látsz ebben?

Ha meg reggel 7-ig aludna, az lenne a baj, hogy csak este 10-kor megy aludni?

Örülj neki, hogy van szabad estéd, tudsz pihenni.

Feküdj le korán te is, és akkor nem baj, ha felkeltek reggel 6-kor.

2011. júl. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy tudsz mit csinálni. A fiam is 6-kor kel, korán kelő típus.


Már próbáltam kitolni az alvását, de ha fél 10-kor aludt el akkor is 6-kor ébredt, csak egész nap nyűglődött.

Sokszor próbálkoztunk, de végül beláttuk, hogy ő ilyen.

Nem olyan nagy baj, mert így este tudunk együtt lenni az apjával, reggel meg én is kelek vele, legalább hamar kész az ebéd:D

2011. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Vannak ilyen pacsirta babák és vannak hétalvók. Mi nem a hétalvókat fogtuk ki. Állítólag ovi-suli körül megjön az alvókájuk nekik is. Ha álmos este, nem tudsz mit csinálni, akkor aludnia kell. Nálunk ráadásul még eszik is éjjel, most újra kétszer kel a tápszerért.
2011. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Délután mikor é mennyit alszik?
2011. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 TKI Ibolya ***** válasza:
Mi a gond ezzel? Nem csinálsz semmit rosszul!
2011. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Az én kisfiam is korán kelő típus, 6-7 óra felé fent van, napközben 11 óra körül alszik el, kb 1-fél 2-ig, este pedig 8-fél 9 felé.

Szóval szerintem ez normális.

2011. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
NEkem is ilyen "problámám van" a lányom elalszik este 11kor hajnali 4kor fenn van,elszórakoztatja magát 5-negyed6i és vissza alszik 9ig:) Remek az én drága boszim <3
2011. júl. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Niktoon ***** válasza:
Az én fiam is korán kelő, már születése óta, most 2,5 éves, este 9kor elalszik és reggel 5kor vagy fél hatkor kel. Ha majd oviba vagy suliba kellesz járnia legalább nem kellesz órákig keltegetni. :)
2011. júl. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!