Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nyöszörög és vándorol...

Miért nyöszörög és vándorol éjszaka?

Figyelt kérdés
A kisfiam 3 hónapos. Nagyjából 1-2 hete kezdte el, hogy hajnal 2től elkezd hangosan nyöszörögni, néha felsír közben pedig a nagy vergődés közepette vándorol keresztbe a kis ágyában. Egyszerűen nem tudom mi lehet a probléma, általában az a vége, hogy hajnal 4-fél 5kor megunom és felébresztem enni, de ahogy vissza alszik folytatja ugyan úgy. Eddig annyira jókat aludt éjszaka, már majdnem kibírta egész éjjel evés nélkül. Csak hason alszik más pózban fél óra után felébred :(
2020. okt. 14. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, az én babám is ezt csinálta. Mozgásfejlődés, fogzás, akármi lehet. Mi már külön szobában vagyunk, de néha (kb heti egyszer) én is hallom bébiőrön keresztül, hogy mocorog alvás közben, pedig már 7.5 hónapos. Amikor még pici volt, hiába aludt ő nyöszörögve, én nem tudtam tőle :D
2020. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel nem is tudtál mit csinálni, majd elmúlik?
2020. okt. 14. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan.
2020. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Remélem hamar túl leszünk rajta.
2020. okt. 14. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi, ha ez hülye kérdés, de miért baj ez? Ha saját magát nem ébreszti föl vele mármint (és a kérdésedből úgy értelmezem, hogy nem). Ha téged/titeket szülőket zavar, nincs mód külön szobába költözni? Ha a kisfiad ezt álmában csinálja, kár emiatt fölébreszteni.
2020. okt. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!