Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 hetes baba alvás közben...

8 hetes baba alvás közben miért nyöszörög az etetés előtt 1-2 órával éjszaka?

Figyelt kérdés
Kisfiam szépen elalszik 9-fél10 körül, büfizik rendesen. Éjszaka már csak egyszer kel fel fél2-2 körül és utána reggel 6 óra felé. De a tényleges etetés előtt (tápszeres) 1-1,5-2 órával elkezd nyöszörögni, jár a keze, néha lába és nyögdös, de nincs ébren, ő alszik. Én viszont készenlétben állok, hogy mikor ébred ténylegesen és meg tudjam etetni, így viszont jóval kevesebbet tudok pihenni. Napközben is csinálja ezt, de ilyenkor csak kb. az etetés előtt 20-30 perccel kezdi el. Valami ötlet mitől lehet, mi okozza ezt? Valaki jár, járt hasonló cipőben? Mi lett a megoldás? Meddig tartott ez az állapot?

2015. márc. 4. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálja ezt a kislányom,kb fél órával etetés előtt.Sokszor megtréfált,hogy felsírt,én mentem be,mire beértem aludt.Én arra gondoltam,hogy vagy csikart egyet a pocija,de annyira nem ébredt fel rá,hogy utána teljesen éber legyen vagy álmodik.
2015. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen idős a kislányod? Mióta csinálja ezt? Milyen tápszert esztek?
2015. márc. 4. 17:59
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hetes.De anyatejes.Nagyjából 4 hetes korában kezdte.
2015. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valószínűleg enyhe hasfájás volt amit szépen kinőttünk szerencsére és a nyöszörgések is elmúltak. A megoldás az idő lett. :)
2015. szept. 28. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!