Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisfiam pénteken lesz 11...

Kisfiam pénteken lesz 11 hónapos, kicsinek jól aludt most viszont éjszaka legalább 10 szer felkel (nem sír ) csak nyöszörög. Ilyenkor mindig szopizik aztán visszaalszik. Mit csináljak hogy végig aludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
Vacsoránál mindig sokat eszik (bébipépet, bébikaját) de 1 óra múlva már ugyanúgy felébred és csak a cicitől nyugszik meg. Hogy tudnám erről leszoktatni vagy mit csináljak?

2016. aug. 16. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jön a pici foga, ezért lehet nyűgös. Kend az inyét fájdalomcsillapító zselével.
2016. aug. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem szoptatnám. Cumi, simogatás, ringatás, ha pedig a foga jön, akkor Dologél/Dentinox vagy rosszabb esetben kis Nurofen az ínyére.
2016. aug. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne adj neki cicit...azért ébred ennyiszer, mert megszokta hogy cicin alszik...valamennyien megébredünk éjjel, csak általában nem igényelünk semmi segítséget a visszaalváshoz. a babák is ilyenek - ha megtanulják, és nem pedig minden egyes ébredésnél megkapják a cicit...én átszoktattam cumira, előtte 6-7szer kelt, a cumival max egyszer, és akkor sem kellett már neki cici max kis kézfogás...a nappali alvásai addig fél órásak voltak (szintén cicin), a cumitól 2-3 órásak lettek.

nem az éhségtől ébred hidd el...de az ébredés oka mindegy is, a cicin visszaaltatás nem egy jó út egy 11 hónaposnál

2016. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő is cumizik kis kora óta. De este ha azt adom oda neki kiköpi és hisztizik... Tudom, hogy a cici nem jó megoldás, de mást nem hajlandó elfogadni.. Hagyjam kicsit hátha visszaalszik magától és leszokik erről? Nap közben sem egy jó alvó... talán 2-3 alkalommal ha alszik de akkor is max 15-20 perceket.
2016. aug. 16. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
hagynám hisztizni.
2016. aug. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Adj neki uvegbol egy kis vizet vagy teat, amit szeret! Hatha csak szomjas! Egyebken nalunk is ez van,11 honapos habar mar nem cicizik 3 honapja abszolut csak sokszor nyoszorog ejszaka. IlYenkor cumi, ringatas, par korty itoka es elcsendesedik.

Esetleg fogzas allhat a hatterben még.

2016. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Este megpróbáltam a vizet és a cumit is de mindennél elkezd jobban hisztizni és eldobál mindent és egyre jobban behergeli magát...Amint cicit kap megnyugszik és visszaalszik... Nem hiszem hogy éhes mert csak ezen altatja vissza magát... Ha nem kap akkor behergeli magát és elkezd sírni nagyon. Nem tudom hogy tudnám erről könnyen leszoktatni mert a nagyobb 3 hónapos kora óta végig aludta az éjszakákat ő pedig nappal sem alszik este is óránként legalább egyszer fel kel de ezt hosszútávon nagyon fárasztó csinálni, viszont azt sem szeretném ha éjszaka sírna mert túl gyorsan megesik rajta a szivem..
2016. aug. 17. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!