Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog 6 hós babánál,...

Gabszem kérdése:

Normális dolog 6 hós babánál, hogy össze-vissza forgolódik, nyöszörög, mászik az ágyában éjszaka?

Figyelt kérdés
Nincs ébren ilyenkor, és születésétől kezdve eléggé szenvedősen alszik, de most pár napja nagyon kínlódik szegény éjszakánként. Fogzás most elvileg nincs, mert kijött alul kettő már 4 hónaposan és mire 6 hónapos lett, kijött a felső 4 darab fogacska is.
2012. aug. 10. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is ezt csinálja.Így dolgozza fel a nappal történteket.Bár nálunk nem kínlódik,csak forgolódik,"beszélget" meg néha nyöszörög.
2012. aug. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát így értettem a kínlódást, hogy mászik, nyöszörög, forgolódik. Mondjuk nagyon sok fejlődésen megy át, kijött egy rakás fog szinte egyszerre és most gyakorolja a felülést.
2012. aug. 10. 07:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, az enyém már 1 éves elmúlt, de ugyanezt csinálta /csinálja akkor amikor egy-egy mozgásformát kezd elsajátítani. (vagy ha fogzik, de olyankor fel is ébred)

Szerintem a Te babádnál is "csak" ez lehet a háttérben, ahogy megtanulja a soron lévő mozgást meg is szűnik a rossz alvás...egészen a következő mozgás vagy fogzásig :-)

2012. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, egyébként lehet, mert pár napja kezdte el a "kutyázást" gyakorolni, meg a felülést is.
2012. aug. 10. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!