Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altassam cici nélkül?

Hogy altassam cici nélkül?

Figyelt kérdés
10 hós kislányom kb. 4-5 hónapja már csak alváshoz kap cicit. Valószínű itt lett elrontva. Azóta csak cicivel tudom elaltatni még én is. Se ringatás, se simi, se semmi. Csak a cici. Nappal és éjszaka is. Apának semmi esélye. Ráadásul éjjel többször is kel, és kezdek már kimerülni. Mit tudnék tenni, hogy cici nélkül aludjon el?
2020. okt. 22. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Cumit probaltatok?


De szerintem nagyon nehéz lesz, tudom, hogy ez nem biztató.


Mindenképp elakarod hagyni? (bár később sem lesz könnyebb)


Most itt a 3 napos ünnep. Baromi nehéz megállni, de mégis apának kellene valahogyan atvenni az altatást.

2020. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy cumiról hallani sem akar.
2020. okt. 22. 21:40
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj, egyszerre írtunk. Jó lenne, ha eltudnánk, mert már nagyon kivagyok. Külön szobája van, de ha esetleg mégis nála maradok, akkor sem alszunk jól, mert amint kicsúszik a cici a szájából már ficánkol és keresi újra. Senkinek sem jó ez így, szerintem kislányom sem alszik így jól.
2020. okt. 22. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Én 1 hete szoktattam le róla, igaz másfél éves volt már. Mellette feküdtem, mondtam hogy ő már nagyfiú, nincs cici, a cici elmegy aludni így ő is aludjon. Az első napon 2 órán át követelte, sírt, végül elaludt de óránként 10 percig azért próbálkozott vele. Másnap pár óránként próbálkozott. Harmadnap már csak 1x kelt és az ölelésemet kérte.

Az első nap ami brutál, azt túl kell élni, de menni fog. Legyél végig mellette.

2020. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy módon. Nem adsz neki. Nyilván lesz balhé, de másképp nem megy. Vagy vársz még egy jó ideig, amíg be tudod neki adni a klasszikus “anya cicije bibis” kamut. De ezt kb. 1,5 évesen lehet legelőször.
2020. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8%
Én nem tudom, de esetleg doboz tej cumisüvegből esetleg? Ha már mondjuk nincs tejed
2020. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!