Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 17 hónapos babámat...

Szchylla kérdése:

Lassan 17 hónapos babámat hogyan altassam el cici nélkül? Már rengeteg mindent kipróbáltam, de szinte "lehetetlen"!?

Figyelt kérdés
Minden nap rituálisan zajlik: vacsi, fürcsi, (cici) penci... A cicit szeretném kiiktatni, de nem igazán megy. Magára hagyni nem tudom, mert jön utánam, cirógatva elaltatni nem tudom, mert tépi le róla a ruhát (ciciért), ringatva sem tudom, mert akkoris tépi le a ruhám! "Elfelejteni elővenni a cicit" nem tudom... Pedig 100%, hogy nem éhes, mert van úgy, hogy cicin 1-2 percen belül alszik... Valami módszereket, tippeket szeretnék kérni!
2012. máj. 27. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

penci? az meg mi a fene????

ha nem éhes is szüksége van még tejre reggel-este és a közelségedre. próbáld meg cumisüvegből adni neki a tejet, esetleg pici kakaót bele, hogy csábítóbb legyen, bújj össze vele mint ha cicizne :)

nálunk ez jött be, 1 hónapig így altattam, azóta egyedül alszik el

2012. máj. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Penci= alvás... Próbáltam már azt is de fogta, és eldobja a cumisüveget!
2012. máj. 28. 00:12
 3/3 anonim ***** válasza:

De ha 1-2 perc alatt alszik cicin, akkor ez miért baj? Hidd el, önként és dalolva le fog mondani róla, ha megérik rá. Addig meg magadnak könnyítesz: két perc cici, vagy félórás-órás kínlódva altatás, melyik a jobb??

Nekem már két gyerekem bizonyította be, hogy amint megérnek egy dologra, azonnal megcsinálják, addig kár ezzel próbálkozni, csak rossz az anyának is, a kicsinek is.

Mellettem alvós, cicin elalvós, éjjel is szopizó gyerekeim voltak. Most mindkettő gond nélkül, percek alatt elalszik a saját ágyában és alszanak reggelig. Hagytam, hogy eldöntsék, mikortól jó ez nekik - és el is döntötték szépen.

2012. máj. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!