Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altatjátok a kisebb es...

Hogyan altatjátok a kisebb es nagyobb tesót?

Figyelt kérdés
Egyszerre vagy Külön külön , addig a másik mit csinál /kivel van? Mennyi a korkülönbség a gyerekek között?
2020. okt. 25. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsi 7 hónapos, nagy majdnem 8 éves. Este 7 kor viszi a kicsit fürödni apa vagy én, általában akkor vacsorázik a nagyobbik. Ha meg fürdött, megy a nagyobbik fürödni, neki nem kell segíteni, vagy zuhanyzik vagy fürdik. Ha kész, meseolvasás jön, vagy ő olvas a kicsinek, vagy olvasok nekik, a kicsi is szereti. Este 8-8.30 megy a nagyobbik aludni, ha vége a mesének, megy is a szobájába. A kicsivel még picit szórakozni kell, eszik vagy játszik amíg el nem fárad, 9-10 között már látszik rajta, hogy fárad, vagy a hintájában elalszik vagy simán kis ringatás után le lehet tenni a kiságyba, és ott alszik el.
2020. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Együtt fürdenek az apukájukkal, addig én előkészítem a vacsit. Vacsi után diavetítőzünk, aztán én viszem az egyik kicsit, a férjem a másikat, addig a nagyok bemásznak az ágyaikba. Mindenki egyetlen saját mesét kap, aztán lámpaoltás és kijövünk. Naponta cserélünk, így senki sem marad ki. 😊 5,4,2 és 1 évesek.
2020. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A nagylánynak (5éves) engedek vizet. Pancsizik.

Addig a kiskádba megengedem a pici lánynak. Lefürdetem. Átöltöztetem cumisüveg be.

Engedem a vizet a pici fiúnak. Fürdés-öltözés-cumusüveg.

Nagyot kiveszem a kádból. Segítek öltözni. (ő előtte vacsizik) Néz egy mesét a tableten még én az ikreket (7hó)beteszem az ágyba.

Őket nem kell altatni. Szépen elmotyognak és bealstanak maguktól. Addig én a nagynak mesélek 1 mesét. Puszi és kijövök. Jobb esetben mire lezuhanyzom mindenki alszik

A férjem váltott műszakban dolgozik 3hetente van itthon fürdés időben.

Nekünk pont ezért fontis a rendszer. Mindennek megvan a sorrendje.

7körül vacsizunk a naggyal. Addig a kicsik játszanak, nézelődnek, hintáznak ott mellettünk. Én már vacsi előtt felkészítek mindent (pizsama kikészít, tápszer-víz bekészít stb)

2020. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!