Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hosszabb utazáskor hogy...

Hosszabb utazáskor hogy altatjátok az autóban 5 éves vagy annál nagyobb gyerkőcötöket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi extra altatási praktika. Ha elnyomja az álom, elalszik. Általában az utazás kezdetén mondjuk nekik, hogy nyugodtan aludjanak, ha úgy érzik.
2013. júl. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, természetesen az autósülésben ülve alszik el. Van kispárna a kocsiban,amit a nyakukhoz tehetnének, de nagyon ritkán szokták használni. (Bár én jobb szeretném, ha használnák, mégiscsak kényelmesebb)
2013. júl. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Most cserélünk autósülést és attól félek, hogy ha nem dönthető már nem lesz kényelmes a fejének, még párnával sem. Gondoltam vannak bevált altatási módszerek a hátsó ülésen, hosszú utazáskor, ami nem autósülésben, hanem máshogy van megoldva.

Köszi a választ.

2013. júl. 23. 07:21
 4/10 anonim ***** válasza:
sehogy. Ha akar alszik, ha nem akkor nem. Míg kicsi volt a kisfiam,akkor sem altattam, úgy is elaludt ha álmos volt. Dönthető ülése volt, míg kicsi volt. Menet közben hátradöntöttem ha elaludt.
2013. júl. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, autós ülésben alszik. Menet közben nem aludhat a hátsóülésen. Erősen balesetveszélyes, meg szabálytalan is. Kisfiam simán alszik benne, neki sem dönthető már. nem kényelmetlen neki.-
2013. júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Ettől tartunk, hogy talán az új szék ami nem dönthetős nem lesz kényelmes.
2013. júl. 23. 07:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekunk concord trimax x-line van feher bor. Most vateraztam 15000 volt es nagyszuloknel volt a gyerekules (a boron sehol nincs kopas vagy a szoveten bolyhosodas! 9-36 kiloig jo es dontheto. Nagyon szeles es siman elfer benne kozel 20 kilos fiam! Szerintem nezz szet ott is! En nagyon jo cuccokhoz szoktam hozzajutni! Nem rogton kell lecsapni valamire hanem figyelni kell es akkor szinte ingyen lehet jutni majdnem uj dolgokhoz!
2013. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simá alszik benne a lányom, kényelmes neki, nem csuklik előre a feje nyakpárna nélkül sem!
2013. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-4. vagyok. Kisfiam feje sem csuklik előre ha alszik.
2013. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2013. júl. 23. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!