Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hány fokban és miben alszik...

Hány fokban és miben alszik gyereked és hány éves ? Hányszor kel éjjel és mettől meddig alszik?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
5 hónapos múlt. Pizsamában és hálózsákban alszik, rajta egy vékony takaró. 22 fok van kb. a szobájában. Este 8 és 9 között alszik el, egyszer ébred hajnali 4 és 5 között, utána alszik még 2-3 órát.
2020. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
10 hónapos. Most egy hosszú ujjú body és egy harisnya van rajta (22 fok) , ha kelni fog enni, akkor ráadom a vastag hálózsàkját, mert reggelre azért le szokott hülni a levegő (20 fok a szobájában, nálunk kb 18). 9kor aludt el. Szokott kelni szopizni éjfélkor, fél 4kor, 6kor aztán kitalàlja, hogy visszaalszik-e kb fél 8ig, vagy nem.
2020. dec. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
5 éves. 1 szál pizsama gatyában alszik. Nem tudom hány fokban, 20 körül lehet Kb. este 10-től reggel 7:30-ig, egyszer szokott èbredni hajnalban/ kora reggel, de nem mindig.
2020. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
1 éves, 24 fok van most, kezeslábas pizsamában van. 9kor aludt el, 12kor kel enni. Aztán kb. 1-1,5 óránként ébred és kelt fel engem is ellenőrizni hogy megvagyok-e még. Reggel 7-8 között kel fel.
2020. dec. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

9 hónapos, rugdalózóban alszik, szivacson a földön, felnőtt takaróval. A hálózsákot és rácsos ágyat nem tűri.

Kétszer kel az éjszaka és 22,5 fok van a szobában.

2020. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
18 fok van mindegyik gyerekszobában, vékony pizsi+a nagyoknak takaró, a kicsiknek hálózsák.
2020. dec. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A nagy 4 éves. Pizsiben alszik, felnőtt takaróval, ami többnyire csak mellette van egész éjjel. Valamikor hajnalban szokta magára húzni, amikor kezd hűlni a ház, mert reggel amikor ébresztem mindig be van takarózva. Ritkán ébred, illetve ha ébred is nem minden esetben szokott nekünk szólni, csak ha rosszat álmodik. 8-9 között alszik el, hétköznap 7:15-kor ébresztem, hétvégén 8 körül szokott kelni.

A kicsi 3 hónapos. Ő egy rövid ujjú body+pamut rugiban alszik, pléddel betakarva. Ő kicsit fázósabb, mint a tesója. Este 8-9 között alszik el ő is. Éjjel változó, álatában 2x kel enni, de van, hogy csak 1x, de olyan is, hogy 3x. Ilyenkor csak gyors szopizik és alszik is vissza. Reggel 7-8 között ébred ő is.

21-22 fok körül szokott lenni éjjel.

2020. dec. 15. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Minden szobában este 20 fok van. A nagy 6 éves, általában trikóban és bugyiban alszik vastag takaróval. Este 9-től reggel fél 7-ig alszik.

A kicsi 2 hónapos rugdalózóban alszik vagy mellettem babaobolben vagy közöttünk babafeszekben. Nem bír melegben aludni ezért csak egy vékony pléd van rajta. 10 körül alszik el és egy hete már átalussza az éjszakát. 6 körül enni utána még vagy vissza alszik vagy nem.

2020. dec. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nagyfiam 8,5 éves, kb 21 fokban alszik pizsamában és vastag takaróval. Fél 9 körül fekszik, iskolaidőben 6:30-kor keltem, nyilván nem ébred éjjel vagy ha igen, megoldja egyedül. A kislányom 3 hónapos múlt, 22-23 fok van nála (nem tudom lejjebb vinni, pedig nem megy nála a fűtés), rugdalózóban és közepesen vastag hálózsákban alszik. 8-kor fekszik, reggel fél 7-negyed 8 között kel. Éjjel nem ébred, max néha a cumit kell visszaadni neki és alszik is tovább, de van, hogy ezt sem.
2020. dec. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20hós a fiam. Póló, rövidnadrág, pelusba alszik.

22-24fok van a lakásba.

Hálózsákja sosem volt, a takarót lerugdalja. Így is le van izzadva.

2020. dec. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!