Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2,5 éves gyerekem még mindig...

2,5 éves gyerekem még mindig felkel éjjel egy órára?

Figyelt kérdés
voltak időszakok hogy jobban aludt de még mindig felkel éjjel és mellé kell feküdni egy órára mig vissza alszik, pörög, jonne ki a szobabol stb
2016. okt. 24. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Két és fél éves és fél éve bölcsis a kisfiam. Nekem nem pörög és általában hamar visszaalszik, viszont átlagban 2x felkel még mindig (néha csak 1x, néha 4x). Kijön hozzánk, áthúz magához, aztán ha odafekszem, simogatom visszaalszik. Sokszor vagy mellette alszom tovább, vagy ha már nagyon fáj a derekam, visszajövök az ágyamba és vagy egy óráig nem tudok elaludni és mire elaludnék, tuti újra ébred. Eddig összesen 9x aludta át az éjszakát - vagy olyankor, ha nem aludt napközben vagy olyankor ha egész nap a szabad levegőn volt, de sajnos ezek sem váltak be mindig. Az elsős bátyjával egy szobába alszanak - ő már 3 hónapos korától átaludta az éjszakákat és most is szerencsére jól bírja, hogy éjszaka mászkálunk a kicsivel.
2016. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen gyerek sajnos. Az én kisebbik lányom 3 éves koráig csinálta az éjszakai többszöri felébredéseket, a nagyobbik 5 hetes kora óta szinte az összes éjszakát végigaludta. Nekem 2 és 3 éves kora között jelentett igazán gondot, amikor már dolgoztam mellette.
2016. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk akkor van ilyen, ha puffasztót evett
2016. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!