Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mièrt nem alszik a 1,5 éves...

Mièrt nem alszik a 1,5 éves kisfiú?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Màsfèl éves a kisfiunk és eddig minden éjjel 4-5 ször keltünk. Kb kèt hete viszont hajnal 1 től nem akar aludni. Üvölt, nem engedi felvenni magàt ringatni, cicit sem fogadja el, cumit kiköpi màr mindent kipróbàltunk. Kèpes èjszakàkat végig tombolni alvàs nèlkül. Minden csodaszer, espumisan, dentinox, kipróbàlva. :( Mit lehet ilyenkor tenni?

2020. dec. 20. 04:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvos.

Eleget levegőzik?

Nem lehet, hogy emésztési problémái vannak?

Fázik? Melege van?

Nem fáj a hasa?

2020. dec. 20. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Az én gyermekem csak pár hónappal fiatalabb a tiédnél. Kb ugyanez volt a probléma, hónapokig felkelt éjszaka, semmi nem használt, nem akart visszaaludni, csak sírt. Mi már a végkimerülés határán voltunk a férjemmel. Mindent kipróbáltunk, amit el tudsz képzelni. Azt hittük, vmi szervi baja van, kivizsgálták, és szerencsére nem. Aztán arra gondoltunk, hogy allergiás a poratkára. Lecseréltünk mindent antiatka huzatra/matracra, de semmi változás. Aztán beszéltem egy csajjal aki szintén hasonló dologgal küzdött, ö mondta, hogy vegyek levegöpárásítót, mert az ö gyerekének az sokat használt. Vettünk, de ez nekünk nem vált be, viszont a levegöpárásító mellé vettünk egy szerkezetet is ami a benti levegö minöségét méri. A neve Airthings Wave Plus. Mutatja a co2 szintet, a voc szintet, a páratartalmat, a nyomást, hömérsékletet. Azt figyeltük meg, hogy ha a co2 1000 ppm fölé megy, akkor felébred. Tehát nekünk az oldotta meg a dolgot, hogy az ablakot résnyire nyitvahagyjuk éjszakára a szobájában. Igen, tél van, de akkor is. Ìgy végigalussza az éjszakát. Èn se tudom mi ez, de ez van.

Nem tudom nagyvárosban laktok e vagy hol, lehet e ablakot nyitni éjszakára, mi erdök között lakunk tó mellett, szóval itt szuper a kinti levegö.

2020. dec. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elözö válaszoló vagyok. Az elsö rákérdezett, hogy eleget levegözik e. Azt még kipróbálhatod, hogy délután kiviszed hosszú sétára, ahol van sok látnivaló, hogy tudjon nézegetni. Le kell egy kicsit fárasztani a friss levegön. Utána haza, fürdés, vacsi, alvás. Ès szellöztesd ki a szobáját alaposan, mielött lefekteted aludni.


Vagy: Nem lehet, hogy a hasa fáj? Mit eszik vacsorára? Iszik elég vizet napközben? Kakil minden nap?

2020. dec. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!