Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altatjàtok a màsfèl éves...

Hogy altatjàtok a màsfèl éves gyereket? Tudtok esetleg technikàkat?

Figyelt kérdés
A kisfiunk nagyon nehezen alszik el. Óràkat ringatjuk vagy cicin alszik el. Képes órànkènt felkelni és valamikor három négy óra hosszàt is szenvedünk vele mert nem hajlandó visszaaludni.

2021. jan. 6. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi olvasunk neki, Boribon nagy kedvenc. Karacsonyra kapott egy diavetitot és azota minden este, azt nezi es melle olvasom a tortenetet. Nem feltetlen hallgatja vegig hiaba csak 3 perces kis mesek, de tudja, hogy utana mar alvas van.
2021. jan. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véletlen elküldtem. Szóval nekünk ez igy tok jol mukodik. O is ebred meg legalább 2-szer. Abból egyszer szopizik(ilyenkor) utana csak megebred, de altalaban csak a cumiját megkeresi vagy szomjas(a kisagyaban van egy kulacsban viz). Szerintem próbáljatok meg nem ringatni orakig, eleinte biztos sirni fog, de ahhoz van szokva, hogy ringatjatok szoval ertheto.
2021. jan. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiam is ezt csinálta. Én 13hós koráig bírtam. Leszoktattam a ciciről, azóta alszunk. Elötte kb 2óránként keltünk, kelések közt 1 órát fenn voltunk. Kikészültem testileg/lelkileg. Most csak inni kel fel 1x éjjel.


Elaltatni addig cicin tudtam csak. Most mikor látom, hogy fáradt, megfogjuk a cumit, azt a nappaliba ledőlünk. Vagy mesélek neki, vagy tvzek azt nézi vele. Sokszor ott akar hagyni, de nem engedem, ilyenkor egy kis hiszti is van. De inkább hiszti legyen, minthogy fáradtan összetörje magát.

Esti altatás pedig mi lefekszünk az apjával tv-zni, ő köztünk produkálja magát, kicsit játszhat. Ha elfárad akkor pedig hozzám bújik. Ha nem akar, de már esik-kel, akkor meg ismét nem engedem hogy menjen.

2021. jan. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fix esti rutin (fürdés, vacsi, diavetítő, könyvből olvasás), aztán elköszönünk nagytesótól, cicától, apától, anyától, beteszem az ágyba és otthagyom. 😊 Az első perctől kezdve így csináljuk, mindegyik gyerek jó alvó és nyugodt.
2021. jan. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!