Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy vegyem rá hogy ne másszon...

Hogy vegyem rá hogy ne másszon át hozzánk?

Figyelt kérdés
Sosem aludt velünk, mindig is a saját ágyában aludt, a mi szobánkban. Ősszel a mellettünk lévő szobára nyitottunk egy ajtót es az lett a saját szobája. Semmi gond nem volt mivel a két szoba közt nincs ajtó, bármikor átjöhet. Javult az alvása is egy ideig. Most egy hónapja kb viszont minden éjszaka átjön és közénk fekszik. Hiába viszem vissza, később vissza jön. Nem túl nagy az ágyunk, Ő össze vissza forog, reggelre elzsibbad mindenem... Nem tudom mit csináljak.
2021. jan. 24. 01:20
 1/6 anonim válasza:
33%
Hát, attól is függ mennyi idős...
2021. jan. 24. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Visszaviszed, ahányszor csak átmegy. Türelemjáték, de csak ez a megoldás.
2021. jan. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Pedig 2-nek igaza van. A kérdező nem akar együtt aludni a kicsivel, szóval együttalvás-fanok, lehet befejezni a lepontozást. (A miheztartás végett: én is az vagyok!)
2021. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is velünk aludt egy szobában a lányunk, de külön ágyban újszülött kora óta. Másfél évesen vettünk neki gyerekágyat, de nem tettük külön szobába. Viszont az elején rendszerint átmászott hozzánk. De mindig vissza tettem az ágyába, aztán le is szokott erről. Azóta nem jön át, sőt inkább a sajátjában szeret aludni.
2021. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem írni, 2 éves. Nem most szeretnék elkezdeni vele aludni. És írtam is hogy kellemetlen.

Köszönöm a válaszokat akkor próbálkozom tovább.

2021. jan. 24. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Visszaviszitek, akár éjszaka 5x is. Melós, de máshogy nem megy.
2021. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!