Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hetes baba alig alszik...

6 hetes baba alig alszik napközben. Ennyire le csökkent az alvás igénye?

Figyelt kérdés

Szopizik, és van hogy már sir rajta így el alszik és egy fél óra után már sir.

Arra is gondoltam, hogy nincs tejem de hallom, hogy kortyol vagy mikor kezdi el a sírást akkor van tej a szája szélén.

De nem értem, hogy miért van az hogy elalszik és rá egy kis időre sír ia fel.


2021. jan. 28. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet fáj a hasa
2021. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha elalszik cicin büfizik? Ha az elmarad, lehet hogy a levegő bántja, ami bentmarad.

És pont fél óra után kellene átkerülnie a mélyalvásba, sajnos az nem sikerül. Idővel menni fog.

2021. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nehezen de igen, sosem teszem le addig még nem büfizik. Van hogy tartom 20 percet büfizzen s mire ki indulok a szobából akkor már sir
2021. jan. 28. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alvásigénye egész biztosan nem csökkent le annyira, hogy alig aludjon napközben. Lehet, hogy a hasa fáj, vagy csak egyszerűen a közelségedre vágyik. Az én kisfiam csak a közelünkben aludt ennyi idősen. Csak később aludt napközben is a saját ágyában.
2021. jan. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ami felkelti sokszor a babat:beragadt bufi(volt olyan, hogy bufizett s fel ora mulva elkezdte magat dobalni, felvettem es kijott egy nagy bufi), feljon a torkaba a tej(van hogy visszanyeli), pedig reflux parnan alszik...Moro reflex, rosszat almodik...
2021. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja es a leggyakoribbat kihagytam: pukizas..amit altalaban egy szelgorcs eloz meg es rugdoskodik, tekeredik, majd jo nagyot pukizik, altalaban vissza is alszik...
2021. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van pisis, kakis pelus, akkor elég a tejed.

6hetese kor körül növekedési ugrás is van.

2021. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!