Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit alszik egy éves babátok?

Mennyit alszik egy éves babátok?

Figyelt kérdés

13 hónapos a babám, még 2X alszik egy nap. Van hogy alvási időn kívül álmos, de lehetetlen elaltatni. Estére sokszor úgy bepörög, játékok nem érdeklik kb. semmit sem lehet vele játszani.

Másnál is van ez így?? Örülnék ha írnátok,előre hálás :)


2021. márc. 17. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 26.án lesz 13 hónapos. Általában este 9től reggel 7-8ig alszik, nem kel éjjel, max ha kiesik a cumi az ágyából, vissza kell adnom neki. De ha később alszik el, később kelünk, plusz minusz fél óra kb. Nekem is 2x alszik. 11től 12ig kb, utána 3,fél 4tő 5ig max. Szoktam látni rajta énis, hogy elpilled napközben is, de én ezt erre a változékony időre fogom, meg a fogzásra. :) itt is van, hogy pörög este, és nehezebben alszik el:)
2021. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Reggel 8fele kel, délben alszik másfél órát, este 9kor alszik. Éjjel 1x kel inni

13hós

2021. márc. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

12 hónapos, este 8-reggel 8 között alszik.. legalább 3-4* ébred közben, sajnos, ebből 2 evés, 1-2 pedig cumi.

Napközben pedig 10:30-12, illetve 15:30-17 között alszik. Vagy csak egyszer 12-15 között.

2021. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14 hónapos meg kétszer alszik. Egyszer pl most a másik nagyon változó. Mert vagy délelőtt vagy este 5-6 körül. Ez meg nem állt be nála.
2021. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

13 hónapos, este 8-tól reggel 7-ig alszik (rossz esetben, mint ma, 6-ig), éjjel néha megébred, néha átalussza az éjszakát.

Napközben 1x másfél órát alszik.

De boldog lennék, ha kétszer aludna!

2021. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 nem lennel. Művelet simán van hogy 2*30 percet jelent nalunk...
2021. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én próbáltam az egyszeri altatást, de nem jött be, kevés még neki. Van hogy nálunk is ilyen rövideket alszik ha fogzik vagy valami bántja. Az hogy mikor teszem le az minden nap egyidőben történik, de az hogy mennyit alszik mindig változó. Van hogy meglep és 1,5 órát szundít, de van hogy csak fél órát. De a 1,5 órás alvás után is ásít és törli a szemét de ezt már nem tudom álmossági jelnek venni.

3. válaszadó: így kb 3 órát alszik még a babád napközben?

Köszönöm mindenkinek 😊

2021. márc. 17. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, igazi hétalvó. Persze aludhatna inkább normálisan este. :D

Sajnos ilyen szempontból meg eléggé pocsék alvó, akárcsak én. Sokmindent próbáltunk már, egyszerűen felszínesen alszik.

2021. márc. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Majd az is be fog állni ne aggódj! Az én lányom 9 hónapos koráig minimum kétszer ébredt éjszaka enni( akkor már csak tápszeres volt). 9 hós és pár napos volt amikor egyik napról a másikra nem ébredt már enni csak héba-hóba amikor napközben nem evett jól. Sinlac zéró sokat segített szerintem hogy átalussza az éjszakát. Ti eszitek?

Nálunk a nappali alvások pocsékul mennek az éjszakák többé kevésbé rendben vannak. Ma is délelőtti alvásból sírva ébredt, de vissza aludni nem akart. Délután már nagyon nehezen tudtam elaltatni, már túl fáradt volt és akármit csináltam nem volt jó. :(

2021. márc. 18. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!