Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit alszik éjjel 5 hónapos...

Mennyit alszik éjjel 5 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Ehhez mikor fekszik le, nappali alvása milyen, hányszor szopizik éjszaka.
2020. dec. 17. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:

5 hónaposan átaludta az éjszakát (mowt már nem).


7-8 volt a fekvés, 2 óra fentlét után aludt 1 órát, nem evett éjszaka.


Most kel 1-2 alkalommal, de végre kibújtak a fogak szóval remélem visszatérünk az átaludt éjszakákhoz. Legalább részben 🤞

Nekem pl megfelelne ha megtartaná az este 11 körüli ébredést, de utána nem kel fel 3kor.

2020. dec. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyankor még átaludta az éjszakát (régi szép idők...) olyan 19-5:00-ig biztosan aludt. Mindig máshogy alakult utána.

Nem evett. 7.5 hónaposan borult az egész rendszer. Többször ébred és ebből egyszer eszik is.

2020. dec. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor most leírom a mi kis fél évesünket.Iszsz baba(3 nagy tesó is az volt). Tegnap (minden nap ilyesmi)felébredt fél 8-kor.Szopi,játék,játék,játék( közben próbálom kóstoltatni vele a dolgokat de nem akar 1-2 kanálnál többet semmiből),majd bealudt 11-kor.Felkelt 1-kor,játék....Du.5-kor elszundított fél órára:)Ez gáz volt,mert így csak este 11-kor aludt el.Éjjel 3-szor voltunk fel szopizni!Ma szintén fél 8-tól kukorékol:)))
2020. dec. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
9-től 9-ig egyhuzamban aludtak mindketten. 😊
2020. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4!Most hivatalosan is irigy vagyok rád!!!
2020. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert nekem 3 alvásos napirend alakult ki, viszont nem tudom eltolni az esti alvást. Délelőtt alszik 2 rövidebbet, délután egy hosszabbat (2,5 óra) ilyenkor fél 4-kor kel. Próbáltam többször még, hogy aludjon 6-7 között este és utána fürdés és esti alvás, volt, hogy lecsíptem az egyik délelőttit és hamarabbra hoztam a délutánit, de az esti rituálé nélkül nem alszik már 6-kor rövidet, viszont fél 7-re kidől, így időzítjük a fürdést és fél 7-től alszik reggel 6-7ig, de közben hajnal 3-kor felébred meg 5-kor is. Szerettem volna én is 9-kor letenni,mert képes a gyerek egyben 7 órát aludni, de így mivel korán fekszik, pont úgy kel, ami szerintem a legrosszabb...
2020. dec. 17. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!