Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik többet...

Miért nem alszik többet nappal a kislányom?

Figyelt kérdés
Általában végig alussza az éjszakát, ami azt jelenti, hogy este -átlagban- fél 11-től kb. reggel 9-ig alszik, vagy tovább. Viszont egy pár napja a napközbeni alvások eléggé felborultak. Múltkor 5 percenként sírva ébredt fel délután, amúgy max háromnegyed órát alszik, vagy annyit sem napközben, egy nap 2-szer. Ma pl. reggel 8-tól most tudtam letenni aludni. Közben nem sírt, nem nyűgösködött többet mint szokott. 3,5 hónapos, a foga jön már. Nem tudom, esetleg növekedési ugrás lehet? Vagy a foga piszkálja? Már nem tudom melyik lehet, mert eddig a fogtól nem csinálta ezt. Szegénykém, sajnálom, mert nagyon sokat van fent, nem tudom, hogy ez így oké-e, hogy csak ennyit alszik, mert ugye éjjel sokat alszik. (Bocsi, szóismétlés). A védőnőt nem kérdezem, mert ő az a "keltsed 3 óránként!!!!" típus, inkább saját tapasztalatok érdekelnek, vagy tanácsok. Köszönöm szépen!

2021. máj. 21. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Milyen idős?
2021. máj. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írtam, 3,5 honapos.😊
2021. máj. 21. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek is ilyenek voltak. Éjszaka 6 hetes koruktól nem keltek egyszer sem, 10-11 órákat aludtak egyhuzamban, cserébe nappal max 2xfél órát pihentek.
2021. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elég neki ennyi.De amúgy az alvása nagyon sokszor fog még fejtörést okozni, mert lesznek valószínűleg jobb,meg rosszabb időszakok.Nálunk az éjszakát se aludta végig, vártam hogy majd nappal alszik legalább 1-2 órát, de nem max 40 perceket aludt míg aztán 2.5 évesen a nappalit el is hagyta.Én pld azt is megfigyeltem hogy szelesebb időben napközben kevesebbet aludt még a kevesebbnél is kevesebbet.:D
2021. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahaaa szuper akkor nem csak én vagyok így... 😃 Köszi szépen:)
2021. máj. 21. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát amíg nem tartottam ott a szövegben hogy 3,5 hónapos azt gondoltam 1 éves, es hogy sok neki a két alvás. De inkább kevés. Korábban altasd este.
2021. máj. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!