Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valami baj van a babámmal...

Valami baj van a babámmal vagy ez normális? Lehet rajta változtatni?

Figyelt kérdés
Fél éves, a mai napig sírva alszik el, függetlenül attól, hogy hogyan altatom. Nappal nagyon meglepő, ha 40 percnél többet alszik. Este leteszem, egy órán belül többször felsír, majd éjszaka háromszor ébred enni és sokszor alig tudom visszaaltatni. Amúgy amikor ébren van, nincs vele gond. Csak az alvás nem megy valamiért. De ez születése óta így van, pedig van esti rutin, alvási rutin, csendben, sötétben alszik... Alvástréninget sose próbálnám ki, de azon kívül már mindent próbáltam, tanácstalan vagyok.

2021. júl. 3. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Az én fiam is ilyen volt. Maratoni sírva altatások. Szép lassan megszűnt. Olyan 8-10 hónapos volt mikor már csak simán nehezen aludt el, de legalább már nem üvöltött mellé. Most 3 éves továbbra is mindent megtesz, hogy ne aludjon 😅
2021. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Tejfeherje allergiat nezetnek, az okoz ilyen rossz alvast.
2021. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk js pont Így volt annyi különbséggel hogy éjjel óránként kelt, most lesz 16 hónapos és most kezd nappal aludni viszonylag hosszabb időt 1-2 órát.

Előtte max fel órát aludt nappal, meg míg szoptattam, cicin 10 perceket.

2021. júl. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!