Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mitől romolhatott el ennyire...

Mitől romolhatott el ennyire az esti altatás?

Figyelt kérdés
16 hónapos múlt a fiam. Az este idáig úgy volt hogy vacsi 7, fél8 felé, utána kis emésztés,játék, fürdés, kap egy üveg tápit, már az ágyában, cumizik, és elalszik. Na most 3 napja ez valami katasztrófa. Ugyanúgy vacsi, pancsi, kis játél ha úgy van, tápi, de üvölt utána. Egyszerűen nem akar aludni, vagy én nem tudom. Próbálunk átszokni az 1xi alvásra napközen, több kevesebb sikerrel. De tegnap elött is, nagy nehezen este 11re elaludt, fél12kor felkelt, és 2ig bubogott.. tegnap este is nagyon nehezen aludt el. A ma este is ugyan ez. Visít, kb ha nincs kézben. Tudom, meleg is van, frontok, stb, jönnek az örlői is, az egyik kibújt, hogy észre sem vettük, most a másodikkal lenne ennyire szenvedés? Tegnap adtam már nurofent is neki, de ezt csak az esti elalvásnál csinálja. Nem értem. Volt valaki hasonló cipőben? Első baba. Az sem megoldás szerintem hogy akkor éjjel2ig molyol, aludnia kéne. Fáradt is, csak nem akar, vagy nem tud aludni.. egyszerűen nem tudom.

2021. júl. 8. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De ha még 2x alszik, hogyan aludna el 8kor 16 hósan? Sztem ez így elég sok alvás már.


Muszáj lenne atterni sztem az 1x alvásra. Miért nem sikerült? Reggel mikor kel? Délutáni alvásnak mikor van vége?

Nálunk du 15.00 a határ, nagyon max 15.30.


Este hogyan alszik el?

Ha otthagyjátok, akkor sír vagy csak beszélget, molyolgat?

2021. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek, 1 alvásra kellrászokni.

A vacsi után nálunk már nem volt tápszer vagy ilyesmi, max víz.

2021. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert dög meleg van!
2021. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőkörben, az egy alvás már nyugodtan mehet napközben.

16 hónapos kor nálunk is mumus volt, akkr nőttek az őrlőfogak, nálunk az csinált éjjeli babadiszkót. órákig fent pörgött.

2021. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen igen, tudom, ezért is vagyunk az ügyön. De ha akármi miatt reggel mondjuk 7kor vagy 6kor kel, akkor nagyon igényli a 2 alvást. Ha fél 9-9felé, akkor nincs gond. Nem várom hogy 8kor aludjon ely félreértés ne essék. Idáig úgy volt hogy 9, fél 10re elalszik este. De hogy mostanába ezek a melegek vannak, klímánk majd hó végen lesz csak, inkáb reggel, délelőtt aludt többet. Este már hüsibb a levegö, jobban érzi magát, feléled kb. Este mindig úgy volt.idáig, hogy ugye vacsi, pancsi, játék, tápi, ha megitta, persze csak amennyi jólesett, kapta a cumit magához, és kicsot dúnnyögött, elaludt szépen. Most 3 napja van ez.
2021. júl. 8. 21:51
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaa annyit hozzáteszek, akármennyit sikerült ennie vacsira, de ha lerakjuk "aludni", nyújtja a kezét, kéri a tápot. Azért adom neki még. Most térünk majd át junior italra.
2021. júl. 8. 21:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaa, meg még annyi, hogy most, hogy este ennyire nehezen alszik el, vam hogy tovább alszik reggel egyértelmüen, mert fáradt, de nappal tegnaonis és ma is, csak 1x aludt, nemtöbbet 1,5 óránál.
2021. júl. 8. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a meleg. Nekünk ma haza kellett jönnünk a nyaralásról korábban mert annyira szenvedés volt az éjjeli meleg. Itthon meg van klíma. Mintha kicserélték volna a gyereket.
2021. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy szeparációs szorongás jobban előjött most? Lehet a tápit is azért is kéri vacsi után, illetve azért molyol mert tudja, hogy addig is ott vagy, figyelsz rá, amivel nincs is baj. Lehet csak pár nap és elül a dolog. De aztán lehet butaság amit mondok..

Nálunk még “csak” 5 hónapos a baba.

2021. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!