Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Adamo hinta para. Valamit...

Adamo hinta para. Valamit elrontottunk?

Figyelt kérdés
Mikor megjöttünk a kórházból mindig a kiságyában aludt a kisfiam. Rá két hétre náthás lett(ez egy pénteki nap volt), akkor kezdődött, hogy nyugtalanul aludt a kiságyában. Megkapta az Adamo hintáját(szombaton) egész hétvégén napközben ott aludt, de éjszaka a kiságyban. Amikor a férjem vissza ment dolgozni, akkor kezdődött, hogy reggel nem aludt a kiságyban max, 1 órát. Azt hozzá kell tennem, hogy apa volt az aki mindig belerakta a kiságyba alváshoz esténként éjjel. Próbálkoztam, hogy napközben is aludjon az ágyában de fél óra után sírás lett a vége. Most ott tartunk, hogy az Adamoban altatjuk esténként és úgy csempésszük át a kiságyába, de max ha alszik 3 órát. A hintában képes 4-5 órákat aludni, de mielőtt náthás lett, addig a kiságyban is aludt éjjel 4-5 órát egyhuzamban. Észrevettem azt is, hogy míg a hintában nem szüttyög, addig az ágyban igen és lehet, hogy ezért nyugtalanabb. Azt tudni kell hogy a hinta a nappaliba van és mi is ott szoktunk lenni napközben, és ott is alszunk. Esetleg valakinek valami ötlete, tanácsa?

2021. jún. 18. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a hintában magasabban van a feje és náthásan ez jobban esik neki, mert nem folyik hátra a váladék.
2021. jún. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Emeljétek meg a kiságy fejrészét. 1-1 könyv vagy valami a két lába alá. Nekem a védőnő már akkor mondta ezt miután hazajöttünk a kórházból. Nekünk kb 6 hónapos koráig volt így megemelve.
2021. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

2. Lanyom 8hos koraig Adamo hintaban aludt EL, utana attettem a kisagyba. Tisztan meg van ahogy este 22kor is meg lokdosom a hintat.


8eves nagylany, sajat agyaban alszik 1eves kora ota.


Szoktassatok at kisagyba, teljesen normalis h egyes gyerekek ejszaka nem alszanak zsinorban 4-5orat sem, lehet fogzas, mozgasfejlodes, idegi fejlodes,(most pl en meleg miatt szoptatok 2orankent ejjel), ez nem azt jelenti h elrontottatok barmit. Jelenleg ti igy altattok. Amikor tenyleg kenyelmetlen lesz, raszanod magad es kisagyba szoktatod, lesz egy atmeneti szivos idoszak, aztan agyban alszik majd.


Hozzateszem az enyem babakocsiban 2orat alszik delutan, ha meg a kisagyaban, akkor csak egy, valoszinuleg azert mert a babakocsi mozog, kisagy meg nem😀 Megszokjak majd!

2021. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!